Przelot trampingowy

PRZELOT TRAMPINGOWY DO BARCELONY:

Przeloty trampingowe z Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Katowic do Barcelony to oferta dla narciarzy zainteresowanych wykupieniem biletu lotniczego wraz z pakietem bagażowym, umożliwiającym zabranie sprzętu sportowego do samolotu.

  • WAW-BCN-WAW  CENA: 1960 PLN/os.
  • KTW-BCN-KTW   CENA: 1550 PLN/os.
  • GDN-BCN-GDN   CENA: 1720 PLN/os.
  • WRO-BCN-WRO  CENA: 1580 PLN/os.

Cena biletu zawiera: przelot w obie strony liniami lotniczymi Wizz Air (samolot rejsowy), bagaż podręczny mały 10 kg, bagaż podręczny duży 10 kg (możliwość nadania do luku bagażowego), bagaż rejestrowany 20 kg, oraz przewóz sprzętu sportowego (1 para nart lub deska snowboardowa) w pokrowcu.

 

Oferta dedykowana jest osobom, które zainteresowane są zorganizowaniem pobytu we własnym zakresie i nie korzystają z pełnych pakietów pobytowych dla narciarzy. Przelot trampingowy, to gwarancja stałej ceny biletu wraz z rozszerzonym pakietem bagażowym bez jakichkolwiek dopłat oraz bez konieczności odprawy przez internet.

Przelot trampingowy to możliwość wykreowania swoich własnych wakacji i wyjazdu na narty do dowolnej miejscowości, znajdującej się w okolicy lotniska w Barcelonie.

Osoby korzystające z przelotu trampingowego i organizujące sobie wakacje we własnym zakresie mają możliwość dodatkowo wykupienia transferu z lotniska w Barcelonie do wybranych miejscowości w ośrodkach narciarskich Grandvalira i Pal Arinsal.


PRZELOT TRAMPINGOWY DO WŁOCH:

Przeloty trampingowe z Gdańska i Warszawy do Włoch to oferta dla narciarzy zainteresowanych wykupieniem biletu lotniczego wraz z pakietem bagażowym umożliwiającym zabranie sprzętu sportowego do samolotu.

  • GDN-BGY-GDN    CENA: 1340 PLN/os.
  • WAW-BGY-WAW  CENA: 1540 PLN/os.

Cena biletu zawiera: przelot w obie strony liniami lotniczymi Wizz Air (samolot rejsowy), bagaż podręczny mały 10 kg, bagaż podręczny duży 10 kg (możliwość nadania do luku bagażowego), bagaż rejestrowany 20 kg, oraz przewóz sprzętu sportowego (1 para nart lub deska snowboardowa) w pokrowcu.

 

Oferta dedykowana jest osobom, które zainteresowane są zorganizowaniem pobytu we własnym zakresie i nie korzystają z pełnych pakietów pobytowych dla narciarzy. Przelot trampingowy to gwarancja stałej ceny biletu wraz z rozszerzonym pakietem bagażowym bez jakichkolwiek dopłat oraz bez konieczności odprawy przez internet.

 

Przelot trampingowy to możliwość wykreowania swoich własnych wakacji i wyjazdu na narty do dowolnej miejscowości znajdującej się w okolicy wybranego lotniska.

 

Osoby korzystające z przelotu trampingowego i organizujące sobie wakacje we własnym zakresie mają możliwość dodatkowo wykupienia transferu do wybranych miejscowości w ośrodkach narciarskich: Val di Sole, Madesimo, Montecampione, Monterosa, La Thuile, Via Lattea, Engandin St. Moritz.


W celu uzyskania aktualnej informacji o przelotach prosimy o kontakt z biurem Infoski.pl.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Infolinia: +48 (34) 3513303, +48 (34) 3510010.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.