Przelot trampingowy

PRZELOT TRAMPINGOWY DO BARCELONY:

Przeloty trampingowe z Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Katowic do Barcelony to oferta dla narciarzy zainteresowanych wykupieniem biletu lotniczego wraz z pakietem bagażowym, umożliwiającym zabranie sprzętu sportowego do samolotu.

  • WAW-BCN 1880 PLN/os.
  • KTW-BCN 1640 PLN/os.
  • GDN-BCN 1670 PLN/os.
  • WRO-BCN 1570 PLN/os.

Cena biletu zawiera: przelot w obie strony liniami lotniczymi Wizz Air (samolot rejsowy), bagaż podręczny mały 10 kg, bagaż podręczny duży 10 kg (możliwość nadania do luku bagażowego), bagaż rejestrowany 20 kg, oraz przewóz sprzętu sportowego (1 para nart lub deska snowboardowa) w pokrowcu.

 

Oferta dedykowana jest osobom, które zainteresowane są zorganizowaniem pobytu we własnym zakresie i nie korzystają z pełnych pakietów pobytowych dla narciarzy. Przelot trampingowy, to gwarancja stałej ceny biletu wraz z rozszerzonym pakietem bagażowym bez jakichkolwiek dopłat oraz bez konieczności odprawy przez internet.

Przelot trampingowy to możliwość wykreowania swoich własnych wakacji i wyjazdu na narty do dowolnej miejscowości, znajdującej się w okolicy lotniska w Barcelonie.

Osoby korzystające z przelotu trampingowego i organizujące sobie wakacje we własnym zakresie mają możliwość dodatkowo wykupienia transferu z lotniska w Barcelonie do wybranych miejscowości w ośrodkach narciarskich Grandvalira i Pal Arinsal.


PRZELOT TRAMPINGOWY DO WŁOCH:

Przeloty trampingowe z Gdańska, Warszawy i Poznania do Włoch to oferta dla narciarzy zainteresowanych wykupieniem biletu lotniczego wraz z pakietem bagażowym umożliwiającym zabranie sprzętu sportowego do samolotu.

  • Gdańsk - Werona 1500 PLN/os.
  • Warszawa - Werona 1460 PLN/os.
  • Poznań - Werona 1460 PLN/os.
  • Warszawa - Mediolan (Bergamo) 1690 PLN/os.
  • Warszawa - Turyn 1620 PLN/os.

Cena biletu zawiera: przelot w obie strony liniami lotniczymi Wizz Air (samolot rejsowy), bagaż podręczny mały 10 kg, bagaż podręczny duży 10 kg (możliwość nadania do luku bagażowego), bagaż rejestrowany 20 kg, oraz przewóz sprzętu sportowego (1 para nart lub deska snowboardowa) w pokrowcu.

 

Oferta dedykowana jest osobom, które zainteresowane są zorganizowaniem pobytu we własnym zakresie i nie korzystają z pełnych pakietów pobytowych dla narciarzy. Przelot trampingowy to gwarancja stałej ceny biletu wraz z rozszerzonym pakietem bagażowym bez jakichkolwiek dopłat oraz bez konieczności odprawy przez internet.

 

Przelot trampingowy to możliwość wykreowania swoich własnych wakacji i wyjazdu na narty do dowolnej miejscowości znajdującej się w okolicy wybranego lotniska.

 

Osoby korzystające z przelotu trampingowego i organizujące sobie wakacje we własnym zakresie mają możliwość dodatkowo wykupienia transferu do wybranych miejscowości w ośrodkach narciarskich: Val di Sole, Madesimo, Monterosa, La Thuile, Via Lattea, Engandin St. Moritz.


W celu uzyskania aktualnej informacji o przelotach prosimy o kontakt z biurem Infoski.pl.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Infolinia: +48 (34) 3513303, +48 (34) 3510010.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.