Tour de Pologne Challange Trentino

Tour de Pologne Challange Trentino

Rewelacyjny weekend z Tour de Pologne Challange Trentino za nami! Pobyt w Dolomitach dostarczył wszystkim niesamowitych wrażeń. 

 

Podczas pobytu przejechaliśmy rowerami kultowe trasy Sella Ronda, Passo Pampeago  i Passo Rolle. Do tego rafting, canyoning i kąpiele w górskich wodospadach. Wspólny trening z Czesławem Langiem na dzień przed zawodami nastroił wszystkich bojowo, okazało się, że nie będzie lekko i poczuliśmy smak prawdziwego kolarstwa. W sobotę 06.06.2015  stanęliśmy na starcie w Cavalese gotowi do pokonania arcytrudnej trasy. 75 km z podjazdami łącznie o długości 33 km z przewyższeniem 2 400 m wszystkim dało się we znaki. Na mecie  medale, satysfakcja z dotarcia na metę na przełęczy Passo Pordoi i pasta party  wynagrodziły podjęty trud,  pot i łzy. Ze śpiewem na ustach wracamy do Polski i już wszyscy wiemy że spotkamy się znowu za rok.         

                            

Fotogaleria do pobrania na facebooku link poniżej:

https://www.facebook.com/infoski

 

Wszystkim uczestnikom imprezy szczerze gratulujemy hartu ducha i zapraszamy ponownie do udziału w Tour de Pologne Challenge Trentino za rok. Pamiętajcie, że już 12 lipca kolejny wyścig dla amatorów Volta Als Ports  Andorra. Tam na śmiałków czeka 110 km i przewyższenia 3840m. Udział w tym wyścigu na pewno pozwoli złapać formę na Tour de Pologne dla Amatorów który odbędzie się 07.08.2015 tradycyjnie w Bukowinie Tatrzańskiej.

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.