Val di Sole - Lodowiec Presena

Sezon narciarski w Ponte di Legno i Temu wkrótce dobiegnie końca, ale zaskakująca niespodzianka czeka wszystkich miłośników zimwych sportów! 

Lodowiec Presena, pomimo zbliżającego się końca sezonu, prezentuje się w doskonałej formie, dzięki ostatnim opadom śniegu. Dlatego z radością ogłaszamy, że sezon narciarski na lodowcu zostaje przedłużony do niedzieli, 5 maja! 

To niezwykła okazja dla wszystkich, którzy chcieliby wydłużyć swoje zimowe przyjemności i cieszyć się niesamowitymi zjazdami w malowniczym otoczeniu włoskich Alp.
Zakończenie sezonu nie oznacza końca przygód na stokach! Wręcz przeciwnie, to czas, kiedy śnieg na lodowcu jest w najlepszej kondycji, a warunki do jazdy są doskonałe. Ponte di Legno-Tonale zaprasza wszystkich entuzjastów narciarstwa i snowboardu do skorzystania z ostatnich dni sezonu zimowego w pełni.

Nie tylko doświadczeni narciarze znajdą tu coś dla siebie. Region ten oferuje również wiele atrakcji dla początkujących, szkół narciarskich i kursów dla dzieci, dzięki czemu każdy może spróbować swoich sił na stoku i podziwiać piękno włoskich Alp. 

Po dniu na stoku warto zatrzymać się na chwilę i delektować się lokalną kuchnią oraz atmosferą włoskich górskich miejscowości. Restauracje i kawiarnie serwujące tradycyjne włoskie potrawy są otwarte dla wszystkich, gotowe przyjąć zmęczonych narciarzy i ich towarzyszy.

Tak więc jeśli marzysz o wydłużeniu swojej zimowej przyjemności i chcesz cieszyć się niezapomnianymi zjazdami na świeżym śniegu, nie wahaj się! Ostatnie dni sezonu narciarskiego w Ponte di Legno i Temù są doskonałą okazją, by uczynić swoje zimowe marzenia rzeczywistością.

Przygotuj swój sprzęt, załóż kurtkę narciarską i przyłącz się do nas na stoku, by uczcić koniec tego fantastycznego sezonu narciarskiego!

 

Facebook ➡️ Pontedilegno-Tonale


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.