Polskie Dni w Andorze - relacja z wyjazdu

Polskie Dni w Andorze - relacja z wyjazdu

Grudniowy tydzień w Andorze obfitował w wiele atrakcji od pierwszego do ostatniego dnia wyjazdu.

 

Początkowo prognoza pogody nie zapowiadała się najlepiej jednak w rezultacie codziennie można było szusować po kilka godzin pod błękitnym niebem w blasku słońca. Wieczorami odbywały się imprezy towarzyszące, które w tym roku przyciągnęły uwagę wielu uczestników.

 

Na lodowisku w Palau de Gel graliśmy w Curling, hokeja na lodzie i ścigaliśmy się na gokartach. Najwięcej emocji sportowych wzbudził oczywiście slalom gigant. Już podczas ceremonii rozdania numerów startowych było gorąco i wesoło bo atmosferę ogólnego zrozumienia podkręcali Mariusz Kałamaga, Michał Olszański, Czesław Lang i zespół muzyczny Żuki, który specjalnie na ten występ przygotował nowy repertuar adwentowy. Oczekiwane przez wszystkich zawody odbyły się w czwartek na stoku w El Tarter, dostarczyły nie lada emocji i rozgrzały stok do czerwoności. W konkurencji kobiet niespodziewanie zwyciężyła Katarzyna Jóźwiak a w konkurencji mężczyzn w wielkim stylu Maciej Dopierała. Sportowa rywalizacja zacieśniła więzy między uczestnikami zawodów i kibicami a po powrocie z nart wszyscy razem długo grali jeszcze w piłkarzyki na campingu Casal 😊.

W czasie kiedy wszyscy się dobrze bawili i relaksowali po zawodach fotomodelki Magda Konieczna i Katarzyna Jóźwiak ciężko pracowały z Karoliną Wojsz podczas sesji zdjęciowej dla outdorowej marki Kilpi, która w stroje narciarskie wyposażyła rezydentów Infoski.pl

 

Podczas wyjazdu odbyły się wyścigi psich zaprzęgów, wycieczka na skuterach śnieżnych, wypady freeridowe i wycieczka na nartach skitourowych, którą poprowadził sam Czesław Lang. Nasz medalista olimpijski, dyrektor generalny Tour de Pologne wieczorem wytłumaczył wszystkim chętnym jak być wiecznie młodym i pełnym energii. Prelekcja wzbudziła duże zainteresowanie i doprowadziła do żarliwych dyskusji do końca wyjazdu. Kolejny wieczór uświetnili swoim wystąpieniem eksperci narciarscy Arkadiusz Jędras i Jacek Trzemżalski, których rady dotyczące świadomego uprawiania narciarstwa jeszcze bardziej zachęciły do tej wspaniałej formy rekreacji ruchowej.

 

W piątek wieczorem odbyło się oficjalne zakończenie imprezy i długo oczekiwany przez wszystkich koncert Poznańskiej grupy „Żuki Rock & Roll Band” zabawa była naprawdę fantastyczna i trwała do wczesnych godzin porannych co nie przeszkodziło nikomu jeszcze w sobotę wyskoczyć na narty i zaczerpnąć świeżego powietrza. Przedświąteczny wypad do Andory w Pireneje zakończył się oczywiście zbyt szybko. Wszyscy bezpiecznie i na czas wrócili do domu w doskonałych nastrojach.

 

Zdjęcia z wyjazdu pobrania na naszym profilu na Facebooku:
Na narty samolotem - infoski.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.