Polskie dni w Andorze 2016

Polskie dni w Andorze 2016 relacja z imprezy

Narty w rytmie flamenco - relacja z imprezy

Przez cały tydzień w Andorze świeciło słońce i śnieg lekko skrzypiał pod nogami. Sztruks na 150 km tras i biały puszysty dywan poza trasami. W zasadzie nie trzeba o niczym dalej pisać aby się domyślić, że doskonałe humory dopisywały wszystkim uczestnikom wyjazdu nieustanie już od wyjścia z samolotu w Barcelonie.

 

Polscy narciarze podróżujący liniami lotniczymi Wizz Air z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic nie tylko szusowali po niekończących się stokach ale brali udział w licznych imprezach towarzyszących. Odbyły się rozgrywki w curlingu, wyścigi na gokartach i budzący jak zwykle najwięcej emocji mecz w hokeju na lodzie, w którym Czerwone Pająki pokonały Czarne Pantery 8:5.

 

Kulminacyjnym wydarzeniem sportowym był Slalom Gigant w którym w kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Harat a wśród mężczyzn Bartek Szydłowski. Zawody poprzedziła uroczysta prezentacja zawodników prowadzona przez Michała Olszańskiego, który razem z Mariuszem Kałamagą wkręcił wszystkich na ponadprogowy poziom dobrego humoru.

 

Nie obyło się również bez mrożących krew w żyłach przygód. Poza trasy wyruszyli bowiem najlepszy Polski ski alpinista zdobywca śnieżnej pantery Andrzej Bargiel oraz Antoni Pawlicki.

 

Po podejściu na Pic d’Arcalis 2776(m) na zjeździe w bardzo stromym kuluarze „Canal Sergi” Jędrkowi złamała się narta. Nasz bohater wybrnął z tej trudnej sytuacji w mistrzowski sposób zjechał na 1 i 2/3 narty do samego dołu, wymienił sprzęt i z uśmiechem poszedł realizować dalszą część wyprawy.

Po zakończeniu sportowych zmagań na śniegu i lodzie wszyscy w atmosferze wspólnego zrozumienia bawili się doskonale i tańczyli przez cały wieczór na koncercie niezawodnego Rock & Roll Band „Radio Luxemburg” z Poznania.

 

Gdy emocje już opadły o swoich fantastycznych podróżach i przygodach w najwyższych górach świata opowiedział nam Andrzej Bargiel i to była wisienka na torcie, z której prawdziwi koneserzy przygód wyciskają soki do dzisiaj.

 

Tydzień upłynął szybko ale przed nami jeszcze cały sezon zimowy - rezerwacje wyjazdów na www.infoski.pl  ZAPRASZAMY!

 

Galeria  zdjęć z imprezy Facebook fanpage:  na narty samolotem - infoski.pl

 

Życzymy Państwu zdrowych radosnych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Mary X-mas!

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.