Pierwszy Śnieg w Andorze !!!

Pierwszy Śnieg w Andorze

Pierwszy Śnieg w Andorze !!!
 
W Andorze w Pirenejach Śnieg… wciąż pada i pada od kilku dni i to nie jest Halloweenowy żart. Zaskakująco duży opad śniegu już pod koniec października to fantastyczna wiadomość dla narciarzy, którzy w najbliższym sezonie planują wypad w Pireneje.
 
Andora w Pirenejach jest coraz bardziej popularna wśród polskich narciarzy, doskonałe warunki śniegowe w ciągu ostatnich lat przyciągają do maleńkiego księstwa w Pirenejach amatorów białego szaleństwa z całej Europy. 
 
W ciągu kilku ostatnich dni spadło już ponad pół metra śniegu. Polscy narciarze, którzy wybierają się w grudniu na Polskie Dni w Andorze chyba nie muszą się martwić o warunki narciarskie. W tym wyjeździe swój udział zapowiedzieli już Andrzej Bargiel, Zbigniew Zamachowski, Mariusz Kałamaga i Czesław Lang.
 
Wyjazdy do Andory organizujemy przez całą zimę samolotami linii lotniczych Wizz Air z Warszawy i Katowic od 08.12.2018 do 30.03.2019. Pakiety dla narciarzy zawierają przelot, transfer, 7 dniowy pobyt ze skipasem i transport sprzętu sportowego. W nadchodzącym sezonie pasażerowie infoski.pl na lotnisku i przy wejściu do samolotu obsługiwani są poza kolejnością. To przysłowiowa narciarska klasa biznes - czyli priorty boarding. Teraz w promocji Halloweenowej taki wyjazd możemy kupić już za 2 990 PLN
 
W najbliższym sezonie Andora będzie stolicą narciarstwa Alpejskiego w marcu 2019.
 
Najważniejszym wydarzeniem w najbliższym sezonie będą  finałowe zawody Pucharu Świata FIS w narciarstwie alpejskim, które odbędą się właśnie w Andorze w ośrodku narciarskim Grandvalira od 11 do 17.03. W ciągu tygodnia będzie można podziwiać najlepszych zawodników na świecie we wszystkich konkurencjach w narciarstwie alpejskim w kategoriach kobiet i mężczyzn. Zawody odbędą się w Soldeu i El Tarter w wstęp na areny zawodów jest GRATIS.
 
Na koniec sezonu w dniach 6 i 7 kwietnia w Andorze znowu zostaną rozegrane zawody Pucharu Świata czyli FIS Speed Skiing World Cup.
 
Wygląda na to, że Andora jest prawdziwą królową śniegu i zima zagości w Pirenejach co najmniej do połowy kwietnia. 
 
300 km tras, 300 słonecznych dni w roku i największa strefa wolnocłowa w Europie czekają na narciarzy z Polski. Raj dla narciarzy na pewno nie znajduje się w tropikach!!!
 
Rezerwacja wyjazdów online na www.infoski.pl 
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.