Andora Marzec - wiosenne szusowanie w blasku słońca w Pirenejach

Andora Marzec - wiosenne szusowanie w blasku słońca w Pirenejach

Długie słoneczne dni i dużo śniegu pod błękitnym niebem to wystarczająca zachęta do wyjazdu narciarskiego na zakończenie sezonu zimowego. Podróż samolotem do Andory jest komfortowa, szybka i bezpieczna.
Przelot, 7 dni ze skipasem,  Hotel 4 **** z wyżywieniem  już za 2290 PLN.
Rezerwacja wyjazdów na www.infoski.pl

 

Andora – wiosenne szusowanie w blasku słońca

Wyjazdy narciarskie do Andory w marcu to kwintesencja wypoczynku narciarskiego w Pirenejach. Długie słoneczne dni, łagodne temperatury i dużo, dużo śniegu. Po obfitych opadach w lutym, śniegu nie zabraknie nawet do maja. Wszystkie trasy we wszystkich ośrodkach są czynne i warunki na wiosenny wypad narciarski są naprawdę wyśmienite.

 

Wydarzenia sportowe na najwyższym światowym poziomie.

Na marzec zaplanowane są najbardziej prestiżowe zawody narciarskie w tym sezone.

W Arcalis w dniach 3-4 marca odbędzie się Freeride World Tour najbardziej prestiżowy cykl zawodów off-piste. Do rywalizacji staną najlepsi z najlepszych na świecie w tej konkurencji.     

W dniach 11-18.03 w ośrodku narciarskim Grandvalira odbędą się finały Pucharu Europy FIS we wszystkich konkurencjach Alpejskich. Freestylowe zawody Total Fight Masters  odbędą się w snow parku w El Tarter 24 I 25.03 2018. Na koniec sezonu w dniach 5-7.04 spotkają się w Andorze demony prędkości w finałowych zawodach FIS Speed Skiing World Cup.

Wiosenne szusowanie to wspaniała zabawa na śniegu w blasku słońca, przedświąteczne zakupy w największej wolnocłowej strefie w europie i możliwość zobaczenia w akcji najlepszych na świecie zawodników w sportach zimowych.

 

Arcalis – zagubiony diament w koronie Pirenejów

Najwyżej położony rejon narciarski w Andorze znajduje się w otoczeniu  najwyższych i najbardziej  malowniczych szczytów tej części Pirenejów: Pic Coma Pedrosa (2942m), Pic d’Arcalis (2776m) i Pic Font Blanca 2903 i Pic Catapedris (2797m). Tutaj zawsze są najlepsze warunki śniegowe i co roku odbywają się zawody słynnego cyklu  Freeride World Tour gromadzące najlepszych freeridowych narciarzy na świecie. Region oferuje 30 km tras narciarskich położonych w dwóch malowniczych dolinach w okolicy przepięknych jezior lodowcowych Tristaina Lakes gdzie oraganizowane są wycieczki skiturowe.  Oprócz świetnie przygotowanych stoków znajdują się tutaj oznakowane tereny do freeridu i organizowane są wyprawy helikopterem Heliski. Dla miłośników motoryzacji przygotowany został specjalny tor lodowy gdzie można doskonalić technikę jazdy samochodem na lodzie. Arcalis jest położone  godzinę drogi od stolicy księstwa Andora La Vella i dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku jest to doskonała lokalizacja. Można się tutaj rozkoszować majestatem wyniosłych górskich szczytów.

Marcowe szusowanie w blasku słońca to najlepszy czas by cieszyć się zimą.

Wyloty z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.