Hotel Heiligenblut     Bez skipasu


Położenie
Wygodny, przytulny i sportowy hotel w idealnej lokalizacji w Heiligenblut, położony w Parku Narodowym Wysokich Taurów, w otoczeniu imponującej scenerii potężnych szczytów górskich, sięgających ponad 3000 m. Heiligenblut to jedno z najpiękniejszych miejsc w Alpach. Hotel znajduje się 300 m od centrum miasta, 100 m od sklepu, 300 m od wyciągów narciarskich, skibus bez opłaty 20 m od hotelu.

Wyposażenie
Hotel posiada recepcję, hol, lobby, salę ogólnodostępną, czytelnię, salę telewizyjną, ogród zimowy, kącik internetowy, przechowalnię sprzętu sportowego, windę, restaurację, bar, kawiarnię, taras słoneczny.

Wellness
Strefa wellness bez opłaty o powierzchni 180 m2, z basenem krytym, sauną, łaźnią turecką, kabiną na podczerwień, strefą relaksu. Wstęp dla dzieci od 16 lat pod opieką dorosłych, sauna czynna od 15:00 do 20:00, basen od 08:00 do 20:00.

Pokój
Dwuosobowy standardowy (z możliwością 1 dostawki), ok. 20 m2, z balkonem, łazienką z suszarką do włosów, radio, telefon, sejf.
DBL Economy, ok. 16 m2, z balkonem, łazienką z suszarką do włosów, radio, telefon, sejf.
Jednoosobowy, ok. 16 m2, z łazienką z suszarką do włosów, radio, telefon, sejf.
Dwuosobowy (z możliwością 2 dostawek), rodzinny, 2 pokoje dwuosobowe połączone przedpokojem, ok. 34 m2, z balkonem, łazienką z suszarką do włosów, radio, telefon, sejf.

 

 


wczytywanie oferty

Piękna miejscowość, a zarazem doskonałe miejsce do zabawy i odpoczynku. Masowa turystyka jak na razie ominęła to miejsce i dzięki temu możemy cieszyć się świetnymi warunkami śniegowymi bez stania w kolejkach do wyciągów.


Ośrodek
oferuje swoim gościom 55 km tras narciarskich oraz 11 wyciągów, położonych na wysokościach od 1301 m n.p.m. do 2984 m n.p.m. Narciarze, którzy pewnie czują się na bardziej wymagających stokach, będą zachwyceni terenami narciarskimi regionu Heiligenblut, bowiem 40 km tras oznaczonych jest kolorem czerwonym.Godną uwagi jest najdłuższa trasa Schareck - Talabfahrt, przeznaczona dla średniozaawansowanych narciarzy. Liczy sobie ona aż 9 km długości i 1300 m różnicy wysokości. Na zboczach Schareck i w rejonie Fallbichl znajdują się znakomite tereny do jazdy pozatrasowej na niezwykle grubej pokrywie śnieżnej. Jest to raj dla wszystkich fanów freeride’u, dzięki specjalnie dla nich przygotowanej freeride arenie liczącej aż 15 km². Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej, dla dziecka do 10 lat (do rocznika 2009) karnet gratis, natomiast konieczne jest wykupienie na miejscu Karty Snowman za 3 EUR dziennie.
Tereny narciarskie Heiligenblut
leżą u podnóża najwyższego szczytu Austrii - Grossglocknera (3798 m n.p.m.). To właśnie w tym miejscu znajduje się jeden z najpiękniejszych alpejskich widoków, który stał się sławny na całym świecie: późnogotycki kościół, dumnie wznoszący się na tle majestatycznego Grossglocknera. Tak właśnie wiele osób wyobraża sobie idealny, alpejski krajobraz. Czytaj więcej

Freeride Arena & Skitouring

Freeride Arena

Słońce oślepia na doskonałym błękitnym niebie.
Czytaj więcej

Kultura i sztuka w regionie Heiligenblut

Biorąc pod uwagę bogactwo tradycji, obyczajów, rzemiosła oraz dziedzictwa artystycznego i kulturowego, region Heiligenblut jest jedyny w swoim rodzaju.
Czytaj więcej

Kościół pielgrzymkowy św. Wincentego

Wiara i duchowość od dawna stanowią ważną część życia i kultury w okolicach Heiligenblut.
Czytaj więcej

Prognoza pogody - Heiligenblut


   

Hotel Heiligenblut

Austria: Heiligenblut
Doskonała lokalizacja w Heiligenblut, basen, spa

OFERTA W PRZYGOTOWANIU
    

Hotel Post

Austria: Heiligenblut
Hotel w centrum Heiligenblut, obok kolejki, basen, spa

OFERTA W PRZYGOTOWANIU

Skipass Heiligenblut - Grossglockner

Heiligenblut - Grossglockner- 55 km tras narciarskich - 11 wyciągów.

Kameralny ośrodek narciarski ze zróżnicowaną infrastrukturą narciarską. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sezon zaczyna się już w grudniu i trwa do początków kwietnia. Na 55 km tras narciarskich składają się: 4 trasy łatwe (niebieskie), 8 tras średnio zawaansowanych (czerwone) i 1 trudna (czarna). Na zboczach Schareck i w rejonie Fallbichl znajdują się znakomite tereny do jazdy pozatrasowej na niezwykle grubej pokrywie śnieżnej. Jest to raj dla wszystkich fanów freeride’u, dzięki specjalnie dla nich przygotowanej freeride arenie liczącej aż 15 km²


Pełna gwarancja śniegu ze względu na położenie na wysokości od 1301 do 2984 m n.p.m. Aktywność na śniegu poza stokami narciarskimi gwarantują dobrze przygotowane trasy do narciarstwa biegowego (10 km), możliwości zjazdów na sankach, jazdy na łyżwach, wędrówki na rakietach śnieżnych, snowrafting i szlaki wypraw narciarskich. Region narciarski oddalony jest ok. 1020 km od Polski.


 

Link do strony regionu: https://www.heiligenblut.at/de/


Cena zawiera:

  • 7 noclegów
  • śniadania, obiadokolacje
  • wstęp do spa
  • ubezpieczenie podstawowe KL, NNW, BP, OC

Cena nie zawiera:

  • napojów do obiadokolacji
  • opłaty klimatycznej 2,50 EUR/os./dzień pow. 16 lat
  • dodatkowych ubezpieczeń, które można wykupić przy dokonywaniu rezerwacji

Wyślij zapytanie:

info@infoski.pl
+48 (34) 351 33 03
+48 (34) 351 00 10
+48 (34) 351 00 08

Godziny pracy infolinii:
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Sobota: nieczynne
Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.