Zima 2021/22 już w sprzedaży. Wakacyjna promocja trwa !!!

Oferta wyjazdów narciarskich Zima 2021/22 jest już w sprzedaży.

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych warunków wakacyjnej promocji i składania rezerwacji już teraz!!!

 

Upalne lato to najlepszy czas, żeby zaplanować wyjazdy na narty w zimie 2021/22. Z przyjemnością informujemy, że w prosty sposób możecie Państwo to zrobić już teraz. Pełna dostępność wyjazdów i atrakcyjne warunki sprzedaży dodatkowo zachęcają do zaplanowania zimowego wypoczynku w Alpach i Pirenejach.

 

- Pierwsza rata 200 PLN/ os.
- Rabat 200 PLN/os. – kod rabatowy PRM200
  Oferta ważna do 15.08.2021

 

Cieszymy się upalnym latem, ale nie zapominajmy o zimie. Poprzedni sezon niestety był inny niż zwykle. Pandemia pokrzyżowała narciarskie plany większości z nas. W najbliższym sezonie zimowym 2021/22 planujemy nadrobić zaległości i zapałem wyruszyć w Alpy i Pireneje samolotem lub z dojazdem własnym. Otwarcie sezonu, to tradycyjny wyjazd do Andory w Pirenejach w terminie 10.12 – 17.12.2021. Andora w grudniu, to szusowanie w blasku słońca pod błękitnym niebem w rytmie flamenco!

 

Zbliżająca się zima zapowiada się niezwykle interesująco. Ośrodki narciarskie i hotele przygotowują się by zapewnić narciarzom i snowboardzistom wracającym na stoki najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego już teraz zachęcamy Państwa do wybrania dla siebie narciarskich wakacji marzeń. W nadchodzącym sezonie proponujemy wyjazdy z przelotem samolotem linii lotniczych Wizz Air lub z dojazdem własnym. Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Zima 2021/22.

 

Ze swojej strony zapewniamy, że wszystkie wyjazdy będziemy realizowali z zachowaniem aktualnych zasad bezpieczeństwa i standardów sanitarnych zapewniając Państwu najwyższy komfort podróży i wypoczynku

 

Z przyjemnością zapraszamy na najpiękniejsze stoki do Andory, Austrii, Włoch i Szwajcarii.

 

Zespół
Infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.