Wyjazdy narciarskie w zimie 2020/21

Organizacja wyjazdu na narty w czasie pandemii jest trudna do zaplanowania. Dlatego co tydzień w aktualnościach i newsletterach będziemy Państwa informowali o aktualnych możliwościach realizacji zimowych wakacji oraz uregulowaniach dla podróżnych wybierających się na narty w Alpy i Pireneje.

 

Na początku grudnia zostaną opublikowane aktualne informacje dotyczące możliwości wyjazdów do Austrii, Andory, Włoch i Szwajcarii. Po otrzymaniu szczegółowych informacji poinformujemy Państwa niezwłocznie. W związku z powyższym z zaplanowaniem wyjazdu narciarskiego w nadchodzącej zimie proponujemy Państwu wstrzymać się do początku grudnia po potwierdzeniu aktualnych regulacji i możliwości realizowania podróży.

 

W Polsce ośrodki narciarskie mają być czynne zgodnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Niejasna w dalszym ciągu jest natomiast sytuacja związana z możliwością korzystania z hoteli, pensjonatów i restauracji.

 

Jak zatem obecnie wygląda możliwość organizacji wyjazdu narciarskiego w Alpy i Pireneje?

 

Na dzień dzisiejszy ośrodki narciarskie we Włoszech i Austrii są nieczynne. W niektórych regionach planowane jest ich otwarcie już na początku grudnia. W Szwajcarii w St.Moritz otwarcie wyciągów zaplanowane jest na 28.11.2020. W Andorze otwarcie wyciągów planowane jest na 04.12.2020 ale aktualnie wjazd do Andory na okres powyżej 3 dni możliwy jest dla osób posiadających negatywny wynik testu PCR na Covid-19.

 

Polskie dni w Andorze panujemy zorganizować w terminie 14 – 21.03.2021  i już teraz zapowiadamy wiosenne szusowanie w blasku słońca. Oferta będzie dostepna w sprzedaży w najbliższych dniach.

 

Ze swojej strony zapewniamy Państwa, że jesteśmy gotowi do realizacji usług i wszystkim osobom w cenie wyjazdu zapewniamy pakiet bezpieczeństwa.

  • Gwarancja zwrotu 100 % środków za wyjazdy odwołane z powodu Covid-19
  • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
  • Ubezpieczenie narciarskie MAXIMUM z opcją Covid – 19
  • Bezpłatna zmiana rezerwacji do 30 dni przed wyjazdem
  • Mniejsza zaliczka za wyjazd – wpłata tylko 20%

 

Pamiętajmy, że ruch na świeżym powietrzu i dobra forma psychofizyczna wzmacniają odporność.

 

Zachęcamy Państwa do rezerwacji wyjazdów w Alpy i Pireneje już w grudniu !!!


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.