Wiosenne szusowanie w blasku słońca

Marzec to fantastyczny czas na narciarskie wakacje z klasą. W Alpach i Pirenejach jest bardzo dużo śniegu. Długie słoneczne dni pod błękitnym niebem to kwintesencja wypoczynku dla każdego miłośnika białego szaleństwa.

 

Posiadamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na wyjazdy samolotem z Gdańska, Warszawy, Katowic i Wrocławia do Włoch i Andory, oraz z dojazdem własnym do Austrii. W marcu pogoda zapowiada się fantastycznie. W ośrodkach narciarskich jest mało ludzi. We Włoszech czeka na nas cappuccino i bombardino. W Andorze caffe cortado, vino caliente i pełen relaks. Ludzie tańczą śpiewają, piją wino i jeżdżą na nartach - po prostu dla przyjemności. Jak to się mówi po staropolsku…slow life and happines! W Andorze, w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach w dniach 11-19.03 odbędą się finałowe zawody Pucharu Świata FIS w narciarstwie alpejskim. Wyjątkowa możliwość podziwiania najlepszych zawodników świata, zdobywców kryształowych kul we wszystkich konkurencjach wśród kobiet i mężczyzn. Wiosna to najlepszy czas na wypoczynek w górach pod błękitnym niebem.

 

P.S. Bezcenne - DOBRA RADA:

 

Spakujcie koniecznie: słoneczne okulary i krem do opalania z filtrem 30. Zadbajcie o sprzęt sportowy i kondycję. Dobre przygotowanie to 88% sukcesu. Reszta to już tylko formalność…wiadomo, pogoda w górach i dobry humor dla prawdziwych narciarzy są na wagę złota.

 

Nie zwlekajcie do lata i zarezerwujcie swoje narciarskie wakacje marzeń już dzisiaj. To się wam po prostu należy -  ZAPRASZAMY!!!

 

Zespół Infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.