Snow Expo za nami

 

Wielkie zainteresowanie wzbudziły cała linia S-Lab flagowych produktów Salomona, nowa technologia Amphibio zaprezentowana przez Elan oraz super lekkie i uniwersalne buty Atomica Hawx ultra XTD.

Na odwieczne pytanie kupować czy wypożyczać jak zwykle trudno odpowiedzieć w sytuacji kiedy Decathlon zapowiada wyjątkowo korzystne warunki wypożyczenia nart na 7 dniowy wyjazd. Podczas imprezy na interesujących prelekcjach wybitnych gości można było pogłębić swoją wiedzę w wielu aspektach narciarstwa i snowboardu.

O swojej wyprawie na Mount Everest opowiedział Andrzej Bargiel, Valerjan Romanowski pobił rekord Guinessa w morsowaniu a stacje narciarskie zachęcały do szusowania na doskonale przygotowanych stokach.

My oczywiście zaprezentowaliśmy ofertę wyjazdów narciarskich w Alpy i Pireneje.
Największą przyjemność sprawiły nam jednak spotkania z Państwem za które serdecznie dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy na zimowe wakacje w najpiękniejszych zakątkach Europy.

Najbliższy wyjazd to Polskie dni w Andorze gdzie serdecznie zapraszamy już od 07.12.2019.
Przelot samolotem z Warszawy i Katowic.

Obecność w Andorze zapowiedzieli już Andrzej Bargiel, Czesław Lang, Kapitan Krzysztof Baranowski i Valerjan Romanowski, który w ramach przygotowań do swojej styczniowej syberyjskiej wyprawy przyjedzie do Andory z Polski rowerem w ciągu 5 dni…oj wiele będzie się działo.

Przybywajcie!!!


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.