SNOW EXPO 26 - 27.10 2019 Warszawa Stadion Narodowy

Będzie nam niezwykle miło przedstawić Państwu naszą ofertę wyjazdów w zimie 2019/20.

Dla chętnych posiadamy jeszcze kilka gratisowych zaproszeń na targi.                                                                         

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel: 34 351 3303


Snow Expo to wyjątkowa wystawa otwierająca sezon zimowy na Stadionie Narodowym PGE w Warszawie na której zaprezentują się ośrodki narciarskie z Polski, Andory, Włoch, Austrii, Słowacji, Hiszpanii oraz producenci sprzętu sportowego takich marek jak: Atomic, Buff, Dainese, Dynastar, Elan, Giro, Majesty, Nordica, Poc, Rossignol, Salewa, Salomon, X-bionic, czy Völkl.  

SNOW EXPO to możliwość zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora, czy… kibicować ekipie ustanawiającej podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w morsowaniu 12 godzinnym (!) oraz uczestnikom pierwszych Mistrzostw Polski w morsowaniu.

Wreszcie dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i uwaga, warsztatach lawinowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych, o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy i wyjazdy narciarskie. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta. I zapewne, jak co roku dużą część odwiedzających stanowić będą osoby związane zawodowo z branżą.

Podzas SNOW EXPO odbędą się spotkania z gośćmi imprezy którymi będą:

Małgorzata Tlałka, Kinga Baranowska, Karolina Reimen-Żerebecka, Maryna Gąsienica-Daniel, Sylwia Jaśkowiec oraz Andrzej Bargiel, Jacek Ciszak, Paweł Kunachowicz, Tomasz Kurdziel, Andrzej Mecherzyński-Wiktor i Jacek Nikliński, to tylko niektórzy z zaproszonych gości specjalnych.

SNOW EXPO 2019 odbędzie się  26 i 27.10.2019 na stadionie PGE Narodowym w centrum Warszawy. Zapraszamy


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.