SLIM FIT VIT ekskluzywne wczasy zdrowotne 

SLIM FIT VIT ekskluzywne wczasy zdrowotne  - Nie możesz przekraczać granic? Przekrocz swoje! 

 

Ściśle mówiąc w rodzinnej rezydencji,  na skraju Borów Tucholskich 50 km na północ od Bydgoszczy w Pałacu Komierowo. Ten położony na wzgórzu, otoczony stawami i rozległym parkowym starodrzewiem butikowy hotel  to istna perła Krajny i Pomorza! Zapewnia komfort i najwyższy standard usług.

 

Z przesłaniem Nie możesz przekraczać granic? Przekrocz swoje! zapraszamy do Pałacu oferując 7 - dniowy pobyt sportowo - rekreacyjny SLIM FIT VIT. Program przywracający energię - to ogólnoduchowe oderwanie i powrót do źródeł naszej życiowej witalności.Siła i sukces drzemie w nas i tylko pokonywanie swoich wewnętrznych barier daje prawdziwą satysfakcję! To właśnie kwintesencja programu Slim Fit Vit, a wszystko okraszone rewelacyjnymi zajęciami sportowymi, odpowiadającymi takiemu wysiłkowi jaki mamy na nartach, wyśmienitą kuchnią, wspólnymi wieczorami i wiele więcej.

 

Goście uczestniczą w  zindywidualizowanych zajęciach fitness prowadzonych przez żywiołowego trenera Macieja Jankę. Ćwiczenia odbywają się w  przeszklonej, z widokiem na park i stawy sali albo na siłowni plenerowej pośród parkowego starodrzewia. Wijącymi się ścieżkami  pól i łąk Krajny, Goście odbywają marsze nordic walking, spacery, przejażdżki rowerowe;  grają  w tenisa ziemnego, a potem czas na  relaksującą saunę, kąpiel w jacuzzi, fotele masujące, masaże…

 

Pałac Komierowo znany jest z wybornej kuchni. Program SLIM FIT VIT oparty jest na zrównoważonej diecie, opracowanej przez dietetyka i Szefa Kuchni na podstawie indywidualnego wywiadu i analizy składu ciała. Dopełnieniem programu SFV są seanse dotleniające w komorze normobarycznej. Relaks zapewnia gabinet masażu, w którym wykonywane są zabiegi z pogranicza fizjoterapii, relaksacji i kosmetologii. Z innych atrakcji Pałac oferuje grę w Bule, łowienie ryb, pływanie łódką czy spokojne wieczory przy ognisku lub kominku.

 

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Wprowadzone ścisłe procedury sanitarne gwarantują  bezpieczeństwo Państwa pobytu.

 

NAJBLIŻSZE TERMINY TURNUSÓW SLIM FIT VIT:

14 - 21.02.2021 r.

21 - 28.03.2021 r.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.