SLIM FIT VIT ekskluzywne wczasy zdrowotne  - „Zdrowie zaczyna się w Komierowie” !!  

SLIM FIT VIT ekskluzywne wczasy zdrowotne  - „Zdrowie zaczyna się w Komierowie” !!  

 

Ściśle mówiąc w rodzinnej rezydencji ,  na skraju Borów Tucholskich 50 km na północ od Bydgoszczy w Pałacu Komierowo. Ten położony na wzgórzu, otoczony stawami i rozległym parkowym starodrzewiem butikowy hotel  to istna perła Krajny i Pomorza! Zapewniamy komfort i najwyższy standard usług.

 

Z przesłaniem Niech wróci zdrowie, siła i radość!   zapraszamy do Pałacu oferując 7 - dniowy pobyt sportowo - rekreacyjny SLIM FIT VIT. Program przywracający energię - to ogólnoduchowe oderwanie i powrót do źródeł naszej życiowej witalności.

 

Goście uczestniczą w  zindywidualizowanych zajęciach fitness prowadzonych przez żywiołowego trenera Macieja Jankę. Ćwiczenia odbywają się w  przeszklonej, z widokiem na park i stawy sali albo na siłowni plenerowej pośród parkowego starodrzewia. Wijącymi się ścieżkami  pól i łąk Krajny, Goście odbywają marsze nordic walking, spacery, przejażdżki rowerowe;  grają  w tenisa ziemnego a potem czas na  relaksującą saunę, kąpiel w jacuzzi, fotele masujące, masaże…

 

Pałac Komierowo znany jest z wybornej kuchni. Program SLIM FIT VIT oparty jest na zrównoważonej diecie, opracowanej przez dietetyka i Szefa Kuchni na podstawie indywidualnego wywiadu i analizy składu ciała. Dopełnieniem programu SFV są seanse dotleniające w komorze normobarycznej. Relaks zapewnia gabinet masażu, w którym wykonywane są zabiegi z pogranicza fizjoterapii, relaksacji i kosmetologii. Z innych atrakcji Pałac oferuje grę w Bule, łowienie ryb, pływanie łódką czy spokojne wieczory przy ognisku lub kominku.

 

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Wprowadzone ścisłe procedury sanitarne gwarantują  bezpieczeństwo Państwa pobytu.

 

NAJBLIŻSZE TERMINY TURNUSÓW SLIM FIT VIT:

10 – 17.01.2021

21 – 28.03.2021


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.