Rozpoczęcie sezonu zimowego 2022/2023 w Andorze. Zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, że w nadchodzącym sezonie zimowym, tradycyjnie w drugim tygodniu grudnia, odbędzie się otwarcie sezonu narciarskiego w Andorze. Przelot z Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Katowic.

 

Po raz kolejny będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na słonecznych stokach w Pirenejach. Grudzień w Andorze to z reguły świetna pogoda i puste stoki. W tym roku do Andory można dolecieć z czterech lotnisk w Polsce: Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Katowic.

Grandvalira Andorra to ośrodek narciarski najwyższej klasy, który umożliwia jazdę na nartach na 240 km tras narciarskich, połączonych wyciągami bez konieczności korzystania ze skibusów.

 

Aby jeszcze bardziej umilić Państwa pobyt na nartach w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach, przygotowaliśmy pakiet integracyjny, który umożliwi Państwu skorzystanie z wyjątkowych atrakcji w doborowym towarzystwie.
Pakiet zawiera: wycieczkę autokarową do nowego sektora narciarskiego Arcalis, lunch na stoku przy muzyce na żywo, który będzie połączony z prezentacją uczestników slalomu. Po zawodach w Slalomie Gigancie na podsumowanie wyjazdu zaplanowane jest nocne party w Canillo.

 

Bazą wydarzenia będzie hotel Font Argent w Canillo.

 

Cena wyjazdu już od 4050 PLN  - więcej  >>>

 

Spotkajmy się w Andorze gdzie pod błękitnym niebem w Pirenejach czeka na Państwa biały, puszysty dywan. Zapraszamy do aktywnego udziału i życzymy dobrej zabawy.

 

Zarezerwuj wyjazd już dziś i rozpocznij sezon narciarski w doborowym towarzystwie.

Zespół Infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.