Rezydentka wygrała z lawiną!

Brawurowa akcja ratunkowa Marty - czyli jak dzielna rezydentka zwyciężyła w walce z lawiną i bezpiecznie dowiozła turystów do domu.

 

 

 

 

Nasza rezydentka w piątek 07.02.2014 w nocy o 04:30 uruchomiła kolejkę górską SKY EXPRESS w Madesimo i przewiozła pod zasypaną przez lawinę drogą turystów prosto do autokaru, którym bezpiecznie dojechali na lotnisko w Bergamo. Gratulujemy wszystkim, którzy mieli szczęście być pod opieką Marty. Jeszcze raz okazało się, że pomocna dłoń rezydentki infoski.pl jest nieocenioną wartością. Swoją drogą ciekawi jesteśmy kto byłby w Polsce w stanie zmusić w nocy Polskie Koleje Linowe do włączenia wyciągów w celu ułatwienia podróży kilknastu turystom.

 

Warto być pod opieką Marty, która w Lutym została wyróżniona tytułem "BOHATER MIESIĄCA". Teraz już wiemy dlaczego sam Antek Pawlicki vel comisario REX chętnie się z Martą fotografował a jeszcze chętniej jeździł na nartach.

 

Trzeba również uczciwie dodać, że nad wszystkim czuwała matka boska, której złoty pomnik możecie podziwiać na stoku w Madesimo. Marta już zrobiła pierwszy krok w celu zdobycia żółtego kombinezonu przysługującego BOHATEROM MIESIACA ale niestety jeden z agentów niejaki James B. za bardzo przywiązał się do niego i nie chce oddać! No cóż pozostaje nam ze spokojem czekać na dalszy rozwój wypadków i śledzić losy dzielnej Marty M.

 

Marta tak trzymaj, jesteśmy z Tobą! :)


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.