Promocja wrześniowa Babie Lato

 

Wszystkie osoby, które zarezerwują dowolny wyjazd samolotem z Gdańska, Warszawy lub Katowic, otrzymają 150 PLN zniżki. Do tego w prezencie parking przy lotnisku oraz pakiet probiotyków Sanprobi Active & Sport.


Rezerwuj już dzisiaj i nie zapomnij o kodzie rabatowym: PRM779

 

Oferta ważna od 09.09.2019 do 30.09.2019

 

•  Rabat 150 PLN/os.

•  Kod rabatowy: PRM779

•  Gratis parking przy lotnisku

•  Gratis probiotyki Sanprobi Active & Sport

•  Ceny już od 1840 PLN/os.

 

Szczegóły dostępne w regulaminie promocji: Regulamin - promocja wrzesniowa babie lato nr 03-2019.pdf

Liczba miejsc ograniczona.

 

Andora-Polskie Dni 08.12-15.12.2019. Łap ostatnie miejsca taniej o 150 PLN/os.

Otwarcie sezonu zimowego w Pirenejach, to możliwość szusowania bez granic w łagodnym klimacie pod błękitnym niebem. Bogaty program imprez sportowo-towarzyskich powinien dostarczyć wiele satysfakcji wszystkim uczestnikom. Wydarzenia sportowe to: psie zaprzęgi, hokej na lodzie, curling i wzbudzający najwięcej emocji slalom gigant. W niekończących się spotkaniach towarzyskich na stokach i poza nimi czas umilą Państwu nasi goście. W tym roku swoja obecność zapowiedzieli już Kabaret Ani Mru Mru, ambasador polskiego kolarstwa i zdrowego trybu życia Czesław Lang, ciągle znajdujący się w świetnej żeglarskiej i narciarskiej formie kapitan Krzysztof Baranowski oraz rekordzista Guinessa, pogromca niskich temperatur Valerjan Romanovski.

 

Oferta dostępna z przelotem z Katowic i Warszawy. Kod rabatowy: PRM779

Apartamenty Sant Bernat *** / 7 dni z przelotem i skipasem - już od 3410 PLN/os.

Liczba miejsc limitowana do 200 osób.

 

Na narty z probiotykiem Sanprobi Active & Sport

Probityki Sanprobi Active & Sport, to recepta na udane wakacje. Sanprobi Active & Sport, to profesjonalny suplement diety, który zawiera kompozycję pięciu szczepów probiotycznych. Zawarte w składzie produktu bakterie takie jak Bifidobacterium lactis W51 wspierają naturalną odporność organizmu. Teraz w naszej promocji wrześniowej „Babie Lato” do każdej rezerwacji gratis dodajemy 1 opakowanie probiotyku dla każdego uczestnika. Dbamy o to, aby każdy wyjeżdżający z nami na narty był w doskonałej formie fizycznej i mógł w pełni i bez żadnych przeszkód korzystać z wymarzonego zimowego relaksu. Z Sanprobi Active & Sport możemy zaśmiać się wirusom i infekcjom twarz!

www.Sanprobi.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.