Polskie Dni w Andorze 2019

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w najbliższym sezonie zimowym Polskie Dni w Andorze odbędą się tradycyjnie w drugim tygodniu grudnia.
Wylot z Warszawy 07.12.2019 - 14.12.2019 i wylot z Katowic 08.12.2019 - 15.12.2019.
 

Po raz kolejny będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na słonecznych stokach w Pirenejach.
 

Aktualnie jesteśmy na etapie przygotowania atrakcyjnego programu pobytu, który mamy nadzieję przyniesie Państwu wiele radości i dostarczy atrakcyjnych rozrywek. O szczegółach programu pobytu w Andorze poinformujemy Państwa niebawem. Mamy jednak już interesującą informację narciarską. Miło nam poinformować, że największy ośrodek narciarski w Pirenejach „Grandvalira Andorra” od przyszłego roku będzie jeszcze większy i będzie liczył ok. 240km tras narciarskich. Grandvalira przejęła ok. 40km tras w sektorze Arcalis czyli najpiękniejszą część dawnego ośrodka Vallnord - najbardziej na północ wysuniętą część Andory. Powiększenie ośrodka narciarskiego Grandvalira stwarza Państwu jeszcze więcej możliwości poznania piękna Pirenejów i szusowania na nieznanych dotąd stokach.        
Region Arcalis to wspaniały region dla miłośników freeridu. Tutaj corocznie odbywają się zawody Free Ride World Tour. Miłośnicy wypraw skiturowych z pewnością chętnie odwiedzą słynne Tristaina Lakes. Na razie wiadomo że skipas Grandvalira będzie ważny na 240 km tras narciarskich a o kolejnych nowościach poinformujemy Państwa niebawem.
 

Mamy nadzieję, że nowe możliwości i atrakcyjny program pobytu zachęcą Państwa do przyjazdu do Andory nie tylko w grudniu. My już teraz przygotowujemy dla Was biały puszysty dywan i czekamy pod błękitnym niebem w Pirenejach. Rezerwacja wyjazdów od 20.06.2019


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.