POLSKIE DNI W ANDORZE 2018 - Relacja z imprezy

W dniach 08.12.2018 - 16.12.2018 w Andorze w ośrodku narciarskim Grandvalira odbyły się Polskie Dni w Andorze. Szusowanie w blasku słońca, moc atrakcji na stoku i sportowe emocje towarzyszyły uczestnikom przez cały tydzień. W Pirenejach już pierwszego dnia przywitała nas piękna słoneczna pogoda, dni były słoneczne i długie a zmrok zapadał dopiero ok. godziny 18:00.

 

Codziennie wieczorem czekały na nas atrakcje, które dostarczyły nie lada emocji uczestnikom jak również kibicom. Odbyły się zawody w curlingu, wyścigi gokartów oraz mecz w hokeja na lodzie w którym w bardzo emocjonującym spotkaniu Czarne Pantery wygrały 6:4 z Czerwonymi Pająkami. Komentarz na żywo prowadzili słynni dziennikarze sportowi Michał Olszański i Michał Gąsiorowski.

 

Uczestnicy wyjazdu mieli również możliwość spotkać się z fantastycznymi gośćmi. Odwiedzili nas Andrzej Bargiel pierwszy człowiek na świecie który zjechał ze szczytu K2, słynny fotografik Adam Wawrzyniak i wybitny aktor Zbigniew Zamachowski. Nagrody zwycięzcom slalomu Giganta wręczył sam Czesław Lang.

 

W kategorii kobiet zawody wygrała Dorota Zygo z czasem 00:25,65 wyprzedzając nieznacznie Stellę Polata i Monikę Zamachowską.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Maciej Dopierała przed Michałem Gąsiorowskim i Mateuszem Oleszakiem.

 

Przez cały pobyt do łez rozśmieszał wszystkich Mariusz Kałamaga a do tańca w rytmie Rock& Rolla grał zespół Żuki z Poznania. Integracja na stokach i podczas imprez towarzyszących dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń a czas mijał szybko w atmosferze wzajemnego zrozumienia.

 

Ostatni dnień wyjazdu spędziliśmy w Barcelonie planując kolejne wyjazdy na narty jeszcze tej zimy.

Wszystkie zdjęcia z wyjazdu będą zamieszczane w najbliższych dniach na naszym profilu https://www.facebook.com/infoski/

 

 


 


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.