PAL ARINSAL – porzuć zmartwienia, leć na narty!

Od sezonu 2022-2023 posiadacze skipasu Pal Arinsal mają możliwość jazdy również w stacji narciarskiej Ordino Arcalis bez ograniczeń oraz jednego dnia jazdy w ośrodku narciarskim Grandvalira. Dzięki temu można korzystać ze wszystkich 303 km tras narciarskich znajdujących się w księstwie Andory.

 

Pal Arinsal znajduje się w północnej części Andory wysoko w Pirenejach. Ten doskonały ośrodek narciarski, położony jest zaledwie 5 km od stolicy kraju. Obszar Pal Arinsal to jeden z piękniejszych widokowo regionów w całych Pirenejach. Tutaj znajduje się park krajobrazowy z najwyższym szczytem Andory - Pic de Coma Pedrosa (2942 m n.p.m.), wysokiej jakości baza noclegowa, przepyszne jedzenie oraz sympatyczni i zawsze chętni do pomocy mieszkańcy.

 

Rejon miasteczek Pal i Arinsal to duży, połączony gondolą region narciarski ze wszystkimi udogodnieniami dla rodzin z dziećmi.

 

Wyjazd na narty do Andory w obliczu Europejskiego kryzysu energetycznego to doskonały wybór. Andora jest Państwem bezpiecznym ze względu na samowystarczalną produkcję energii elektrycznej z odnawialnych źródeł.

 

W okresie 13-19 marca 2023 ośrodek narciarski Grandvalira Andorra będzie organizatorem finałowych zawodów pucharu świata FIS w narciarstwie alpejskim. Andora jest kandydatem do organizacji Mistrzostw Świata w 2029 roku.  Wyjazd narciarski w doborowym towarzystwie, pozwoli każdemu z nas spojrzeć pozytywnie na otaczającą nas rzeczywistość z perspektywy najwyższych szczytów w Pirenejach.


Przelot, 7 dni ze skipassem już od 4180 pln/os – loty z 4 lotnisk w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław)

 

Sektory Pal i Arinsal oferują: 31 wyciągów, 63 km tras, specjalne stoki dla początkujących i 2 szkółki narciarskie. Dodatkowo 2 sektory dla freeriderów, snow parki, 4 strefy zimowej rozrywki oraz 5 tras slalomów z licencją FIS. Dla najmłodszych przygotowano specjalne krzesełka z magnetycznymi oparciami, śnieżne tory przeszkód i zimowe place zabaw, wszystko w okolicy wykwintnych restauracji pod błękitnym niebem. Dodatkowo narciarze mogą korzystać bez ograniczeń z 30 km tras w Ordino Arcalis oraz przez jeden dzień ze wszystkich tras w ośrodku narciarskim Grandvalira, co daje łącznie 303 km tras narciarskich.

 

Świetna zabawa na nartach gwarantuje udany dzień!
Nie czekaj i zarezerwuj już teraz.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.