Relacja z wyjazdu na otwarcie sezonu w Andorze 11-18.12.22

 

Grudniowe szusowanie w blasku słońca to dla uczestników wiele satysfakcji. Długie pełne relaksu dni pod błękitnym niebem w Pirenejach – tego nam było trzeba!

 

Ośrodek narciarski Grandvalira był świetnie przygotowany i wszystkie 6 sektorów było udostępnionych dla narciarzy. Zorganizowaliśmy również 1-dniową wycieczkę do Arcalis, gdzie szusowaliśmy w puszystym śniegu w fantastycznych warunkach przez cały dzień. W porze lunchu ostrygi i szampan pod błękitnym niebem, brak kolejek do wyciągów narciarskich i leniwa atmosfera słonecznych dni.


Wieczory umilali nam nasi goście specjalni – Monika Richardson, Michał Olszański i Michał Gąsiorowski. Przebojową imprezą okazał się wieczór autorski Marii Niklińskiej, która w klubowej atmosferze promowała swoją nową płytę „Marlen”. Śpiewając swoje nowe przeboje zachęciła całe towarzystwo do fantastycznej zabawy.

Oczywiście wieczorami śledziliśmy Mundial w towarzystwie rozemocjonowanych Argentyńczyków. Finałowy mecz w gorącej atmosferze obejrzeliśmy w Barcelonie. Po meczu argentyńskie tango i Parada Świętych Mikołajów na motocyklach uczciła nasz powrót do Polski. Argentyńska flaga jeszcze dzisiaj rozpościera się nad szczytami Pirenejów.


Grudniowe wyjazdy do słonecznej Andory to fantastyczny wypoczynek i dawka pozytywnej energii wśród pogodnych i świetnie bawiących się ludzi.


Zachęcamy Państwa do kolejnych wyjazdów jeszcze w tym sezonie do Andory, Włoch i Szwajcarii.
Życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych pozytywnej energii Świąt Bożego Narodzenia.

 

Zespół Infoski.pl 


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Polityka prywatności.