Opady śniegu w Andorze

Przez ostatnie 2 tygodnie w Pirenejach nadspodziewanie mocno sypnęło śniegiem. 

W ośrodkach narciarskich w Andorze pierwsze wyciągi ruszyły już 16 listopada i można było szusować w sektorze Ordino-Arcalis. W najbliższą sobotę 23 listopada ruszają Pas de la Casa i Grau Roige. Otwarcie wszystkich sektorów największego ośrodka narciarskiego w Pirenejach Grandvalira zaplanowane jest na sobotę 30 listopada. To oczywiście świetna wiadomość dla uczestników zbliżających się Polskich Dni w Andorze, którzy będą mieli do dyspozycji 240 km tras narciarskich w słonecznych Pirenejach


Grudzień w Andorze zapowiada się doskonale. Podczas Polskich dni w Andorze odbędą się liczne imprezy towarzyszące. Swoja obecność potwierdzili już Kapitan Krzysztof Baranowski, Czesław Lang i Valerjan Romanowski, który wraz z Piotrem Marczewskim będzie zachęcał Państwa do morsowania i zajęć z survivalu. Oprócz tego jak co roku slalom gigant, gokarty, curling i przedświąteczne zakupy w największej strefie wolnocłowej w Europie. Dla osób, które chcą się dobrze bawić drugi grudniowy tydzień w Andorze to najlepsze miejsce i czas na dostarczenie sobie mocnej dawki pozytywnej energii. Przed Świętami Bożego Narodzenia dla osób poszukujących spokojnego wypoczynku przygotowaliśmy dodatkowy  turnus 15 – 22.12.2019 z wylotem z Warszawy.  

Zapraszamy serdecznie na zimowe wakacje w słonecznych Pirenejach. Sezon zapowiada się wyjątkowo długi bo w sektorze Ordino Arcalis wyciągi mają być czynne aż do 3 maja 2020.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.