Oferta Zima 2020/2021 już w sprzedaży!

                                                                                                                                                                                                      

W nadchodzącym sezonie zimowym dostępne są wyjazdy samolotem do Andory, Włoch i Szwajcarii z Warszawy, Gdańska i z Katowic oraz do Austrii z dojazdem własnym.

 

Sezon tradycyjnie zaczynamy na początku grudnia w Andorze. Wszystkich narciarzy z Katowic zapraszamy w terminie 11-18.12.2020, a tych lecących z Warszawy w terminie 13-20.12.2020.

Na rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Pirenejach polecamy Hotel Ski Plaza**** z przelotem i skipasem w cenie 4340 PLN/os. Wyjazdy na narty do Włoch z przelotem już od 2210 PLN/os.

 

Na pierwszych chętnych czekają atrakcyjne oferty first minute. Wczesna rezerwacja, to dostępność ofert i korzystne ceny. Aktualnie kurorty wakacyjne w górach funkcjonują normalnie, a wyciągi krzesełkowe i gondole zawożą turystów na malownicze szczyty. W miejscach publicznych do zasad bezpieczeństwa wszyscy podchodzą bardzo poważnie. Obowiazek noszenia maseczek jest przestrzegany w restauracjach, hotelach i sklepach. Jesteśmy przekonani, że do grudnia o maseczkach już zapomnimy i zima będzie nasza.

 

Liczba miejsc na wyjazdy jest ograniczona, więc serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.