Oferta zima 2019/2020 już w sprzedaży

Szanowni Państwo!

 

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie sprzedaży oferty zimowej 2019/2020.

 

W nadchodzącym sezonie tradycyjnie zapraszamy na wyjazdy narciarskie samolotem i z dojazdem własnym w Alpy i Pireneje do Andory, Włoch, Szwajcarii i Austrii. Sezon zimowy tradycyjnie uroczyście otwieramy Polskimi Dniami w Andorze w terminie 08.12-15.12.2019.

 

Przeloty samolotem z Katowic, Warszawy i Gdańska. Na pierwszych chętnych czekają atrakcyjne oferty first minute oraz oferty specjalne. Wczesna rezerwacja, to dostępność wszystkich ofert i atrakcyjne ceny.

 

Liczba miejsc ograniczona, a więc czas start, Zachęcamy do składania rezerwacji już teraz.


 

Polskie Dni w Andorze 2019 - już w sprzedaży!

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższym sezonie zimowym Polskie Dni w Andorze odbędą się tradycyjnie w drugim tygodniu grudnia. Wylot z Warszawy i wylot z Katowic 08.12.2019 - 15.12.2019 samolotem Wizz Air. Szczegółowy program imprezy ogłosimy już niebawem.

 

Hotel Ski Plaza ***** / 7 dni, przelot, wyżywienie, 6 dni skipass

Cena już od 4 260 PLN/os.

 

Polskie Dni w Andorze organizowane są dla 200 uczestników, a pierwszeństwo w rezerwacjach ma 50 osób z listy oczekujących z ubiegłego sezonu.


 

Andora-Grandvalira – 240 km tras narciarskich

Miło nam poinformować, że największy ośrodek narciarski w Pirenejach „Grandvalira Andorra” od 2020 roku będzie jeszcze większy i będzie liczył ok. 240km tras narciarskich. Grandvalira przejęła 30km tras w sektorze Arcalis, czyli najpiękniejszą część dawnego ośrodka Vallnord - najbardziej na północ wysuniętą część Andory. Powiększenie ośrodka narciarskiego Grandvalira stwarza Państwu jeszcze więcej możliwości poznania piękna Pirenejów i szusowania na nieznanych dotąd stokach. 

     

Region Arcalis, to wspaniałe miejsce dla miłośników freeridu. Tutaj corocznie odbywają się zawody Free Ride World Tour. Miłośnicy wypraw skiturowych z pewnością chętnie odwiedzą słynne Tristaina Lakes. Na razie wiadomo że skipas Grandvalira będzie ważny na 240 km tras narciarskich a o kolejnych nowościach poinformujemy Państwa niebawem.


 

Białe szaleństwo nadchodzi…InfoSki.pl już czeka na pierwszych miłośników śnieżnego puchu.

My jesteśmy już myślami na górskich szczytach stojąc po kolana w białym puchu!!!!


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.