Oferta na sezon narciarski ZIMA 2020/2021 dostępna od 21.07.2020

Z przyjemnością informujemy, że oferta na kolejny sezon narciarski jest już prawie gotowa i dostępna będzie od 21.07.2020. Jesteśmy przekonani, że nadchodząca zima przebiegnie dokładnie tak jak wszyscy to sobie wymarzyliśmy lub dopiero wymarzymy, śniegu będzie pod dostatkiem, a wszystkie wirusy ominą nas z daleka i nadrobimy zaległości wakacyjne z nawiązką.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wielu z Państwa w minionym sezonie nie spędziło na śniegu na tyle dużo czasu by poczuć pełną satysfakcję płynącą z jazdy na nartach, dlatego zmotywowani bardziej niż kiedykolwiek ogłaszamy tę radosną nowinę.

 

Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za zrozumienie, wytrwałość i lojalność ponieważ sami nie poradzilibyśmy sobie w starciu z kłopotami wywołanymi przez pandemię koronawirusa. Wydarzenia te niestety dotykają każdego z nas ale pełni optymizmu patrzymy w przyszłość i silni jak nigdy wracamy do działania. Wzmocnieni wiosenną oraz słoneczną energią bez strachu planujemy kolejny sezon zimowy i mamy pewność, że tym razem królowa śniegu dostarczy nam tylko pozytywnych wrażeń.

 

Sezon zaczynamy tradycyjnie pod błękitnym niebem w Pirenejach w Andorze gdzie zapraszamy Państwa w dniach 13-20 grudnia. Aktualnie jesteśmy w trakcie przygotowywania atrakcyjnego programu pobytu a o szczegółach poinformujemy już wkrótce.

 

W najbliższym sezonie tradycyjnie planujemy organizację wyjazdów do Andory, Włoch, Szwajcarii i Austrii z dojazdem własnym oraz z przelotem samolotem z Gdańska, Warszawy i Katowic.

 

Chcielibyśmy również poznać Państwa preferencje na najbliższy sezon dlatego czekamy na Wasze sugestie gdzie i kiedy chcielibyście wyjechać na narty w nadchodzącej zimie najbardziej.

 

O zimie warto pomyśleć już teraz - Dbajcie o odporność, zdrowie i pogodę ducha.

 Do zobaczenia na nartach!

 

Zespół infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.