Niech Wróci zdrowie, siła radość! 7 dniowy program zdrowotny Slim Fit Vit

Pałac Komierowo  pieczołowicie odrestaurowana rodzinna rezydencja z 1000 letnią historią. Butikowy kompleks położony niedaleko Bydgoszczy  na skraju Borów Tucholskich. Goście odnajdą tu ciszę i spokój.  To idealne miejsce na biznesowe spotkania, aktywny wypoczynek lub romantyczny weekend we dwoje. Przygotowaliśmy 16 luksusowych pokoi z bogatym wyposażeniem i widokiem na park i stawy. Nasz hotel dysponuje znakomitą restauracją. Zatrzymaj się, złap oddech, spróbuj lokalnej kuchni i zakochaj się w Krajnie. Pałac Komierowo to miejsce, które oferuje wytchnienie, wskrzeszenie energii i motywacji. Zadaniem jest  zmiana nawyków żywieniowych, nauka ćwiczeń i relaks - a  wszystko w królewskich warunkach Pałacu Komierowo.

Niech Wróci zdrowie, siła radość !!  7 dniowy program zdrowotny Slim Fit Vit .

Najbliższy  termin  19 - 26 kwietnia 2020

Stworzyliśmy rewelacyjny program, opracowany przez coacha żywieniowego i motywującego trenera personalnego. Dedykowany program zajęć zapewni ciału giętkość, jędrność, pomoże  zredukować wagę i zwiększyć libido. 

Atutem programu jest:

Doskonała kuchnia - skomponowane menu Szefa Kuchni, w oparciu o wytyczne dietetyka, opracowane indywidualnie na podstawie profesjonalnego badania składu ciała. Urozmaicone lekkie dania, dodają energii i wigoru.

Dopasowany do indywidualnych potrzeb program sportowy. Szeroki wachlarz aktywności sala fitness, siłownia terenowa, wycieczki rowerowe i marsze nordic walking po polach i lasach, łowienie ryb czy spacery ścieżkami wśród 16 ha parku.

Seanse tlenowe w Komorze normobarycznej ( ciśnienie 1500 hPa)  zwiększona ilości tlenu, wodoru i dwutlenku węgla spowalnia procesy starzenia, goi rany i regeneruje. Strefa relaksu z widokiem na park: sauna, jacuzzi, fotele masujące, masaże.


Pałac Komierowo Zaprasza, wyjedziesz od nas odmieniony, pełen radości, siły i zdrowia!

więcej na: https://fit.palackomierowo.com/program-dnia


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.