N-ACTIVE OIL - POCZUJ ŻE MOŻESZ WIĘCEJ!


Seria innowacyjnych produktów „nootropowej” aromaterapii.

Współczesny styl życia, stres pracy i wymuszonej rywalizacji, obowiązki domowe, intensywna aktywność fizyczna lub odwrotnie jej notoryczny brak, oraz nadmiar trafiającej do nas zewsząd informacji zbyt obciążają nasz układ nerwowy. Ostatnio nie pomaga nam też pandemia.


Seria N-ACTIVE OIL to sztuka zapachu, który poprawi Ci nastrój i wpłynie pozytywnie na Twoje ogólne samopoczucie. Eksperci Optima Natura na bazie przeprowadzonych doświadczeń stworzyli współczesną odpowiednio dopasowaną recepturę unikalnych mieszanek. Ich indywidualne olfaktoryczne właściwości / dobrany zapach zapewniają wyjątkowe wrażenia i pobudzają zmysły. Aktualnie dostępne są 3 wersje - energia, spokój, koncentracja:N-ACTIVE OIL 
SPOKÓJ
Łagodna mieszanka olejków kwiatów lawendy, liści melisy, trawy cytrynowej.

To zapach po który warto sięgnąć, gdy czujesz się rozdrażniona/y, przemęczona/y czy zestresowana/y.  Podaruj sobie mentalny „święty” spokój.
Ciesz się tym unikalnym zapachem, zamknij oczy i poczuj, jak ogarnia Cię błogość, magia aromaterapii, pozwól sobie na zachowanie równowagi duchowej. Złap tę chwilę, niezakłóconą ani radością ani smutkiem, kojącą ciszę. Twój stan równowagi psychicznej to Spokój. Świetna sprawa np. po codziennym szusowaniu czy przy wizycie w saunie lub jako uatrakcyjnienie masażu.N-ACTIVE OIL ENERGIA
Niesamowita mieszanka olejków z bergamotki, eukaliptusa i pomarańczy
.
To zapach którego powinieneś spróbować gdy czujesz, że Twoje baterie zaraz się rozładują, a wciąż potrzebujesz tyle energii i siły do działania i tyle jeszcze jest do zrobienia.  A może po prostu ciężko Ci „zastartować” dzień lub projekt? Ruszyć dalej aktywnie czy zająć się kolejną ważną sprawą?
Sięgnij po dodatkowy przypływ energii do działania.
Wypróbuj zapach tej mieszanki z myślą by odsunąć uczucie zmęczenia lub przyspieszyć start, po prostu pobudzić się do działania zyskując więcej pozytywnej energii np. wybierając się na stok.

 

N-ACTIVE OIL KONCENTRACJA
Dobrana mieszanka olejków cytrynowego, miętowego i rozmarynowego.
To specjalnie dobrana kompozycja naturalnych olejków, których zapach pomaga uporać się z osłabieniem koncentracji. Zarówno na skutek zmęczenia jak i innych potencjalnych środowiskowych czynników zakłócających. Włącz koncentrację kiedy jej potrzebujesz.
Czujesz się zdekoncentrowany przed wysiłkiem umysłowym, podczas nauki czy intelektualnej pracy? Po prostu użyj zapachu Koncentracja. A może potrzebujesz koncentracji na dzień przed startem w zawodach towarzyskich na stoku?

 

Podsumowując! Nie akceptujesz swojego aktualnego nastroju?
Zmień go korzystając z dobrodziejstw współczesnej aromaterapii przy użyciu aptecznych i w 100% naturalnych olejków eterycznych od Optima Natura a w szczególności wspaniałej nowości tj. Serii N-ACTIVE OIL

 

ZASTOSOWANIE N-active oil
(Stwórz wyjątkowy zapach dla Twoich zmysłów w domu, saunie, miejscu pracy, fitness czy też sali jogi):

 

  • dyfuzory i nawilżacze (na każdy litr wody 5 – 8 kropli)
    • kominki zapachowe (3 – 4 krople na zbiornik wody)
  • kąpiel (zależnie od rodzaju mieszanki)
    wyciszająca, energetyzująca, motywacyjna (3 – 6 kropli do wanny z ciepłą wodą)
  • uspokajający masaż aromaterapeutyczny (N-active spokój) lub masaż energetyzujący (N-active energia) (1 kropla na 1 łyżkę oleju bazowego najlepiej od Optima Natura)

N-ACTIVE OIL - POCZUJ ŻE MOŻESZ WIĘCEJ! Do zobaczenia na stoku!


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.