Gdzie na narty po lockdownie?

Wyjazdy na narty rozpoczynamy od 22.01.2021 do Szwajcari z dojazdem własnym. Lockdown się skończy i mocno wierzymy, że każdy z nas będzie miał możliwość cieszyć się zimą.

 

W nadchodzącym sezonie na początek zapraszamy w Polskie góry, gdzie podczas pobytów tygodniowych i weekendowych będziemy mogli doskonalić swoje umiejętności z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do ośrodka narciarskiego Soszów w Wiśle oraz Czarny Groń w Beskidzie Małym. W cenie pobytu skipas i zajęcia z instruktorem narciarstwa, które zapewnią Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnych konsultacji na stoku. Pierwszy termin wyjazdu już od 31.01.2021.

 

Po rozgrzewce w Polskich górach jak zwykle zapraszamy w Alpy i Pireneje, gdzie wszyscy z niecierpliwością czekają na otwarcie stoków narciarskich.

 

Tradycyjnie zapraszamy na wyjazdy z przelotem samolotem Wizz Air z Gdańska, Warszawy i Krakowa oraz dojazdem własnym do Włoch, Austrii, Szwajcarii i Andory. Polskie Dni w Andorze w tym sezonie odbędą się w drugiej połowie marca. Wylot z Warszawy 12.03.21 , wylot z Katowic 13.03.21.

 

Osoby, które planują pobyt w kraju i aktywny wypoczynek w celu wzmocnienia odporności zapraszamy do Pałacu w Komierowie, gdzie w kameralnej atmosferze znajdziemy wszystko co trzeba dla ducha i ciała.

 

Zima dopiero się zaczyna i jak zwykle potrwa aż do kwietnia. Do zaplanowania zimowych wakacji zachęcamy już teraz i czekamy na Państwa rezerwacje.

  

Z zimowym pozdrowieniem

Zespół Infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.