Andora w TVP2 - Pytanie na śniadanie w piątek 10.03.2023

 

Andora w TVP2 - Pytanie na śniadanie w piątek 10.03.2023

Na fascynującą wirtualną podróż do największego ośrodka narciarskiego w Pirenejach – Andora Grandvalira zapraszają Państwa redaktor Tomasz Wolny i Ester Servat Codina.

 

Szusowanie pod błękitnym niebem, 300 km tras narciarskich, strefa wolnocłowa i 300 słonecznych dni w roku - to lubimy najbardziej.

Już w przyszłym tygodniu w Andorze odbędą się finałowe zawody o Puchar Świata FIS w narciarstwie Alpejskim. Najlepsi narciarze we wszystkich konkurencjach będą rywalizować ze sobą przez cały tydzień na narciarskich stokach w Andorze. My będziemy rozkoszować się tym widowiskiem i oczywiście korzystać rekreacyjnie z uroków Andory. Jak to zrobić? Uroki Andory zaprezentują Wam specjaliści czyli nasz ulubiony redaktor Tomasz Wolny i Ester Servat Codina – rodowita mieszkanka Andory odpowiedzialna za udany wypoczynek turystów z Polski.

Oglądajcie jak można spędzić czas w Andorze i zaplanujcie swój kolejny wypad na narty a może na snowboard?  Odpowiedź gdzie jechać jest prosta – Andorra – winter Paradise! 


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Polityka prywatności.