Andora w blasku słońca

Aktualnie w Andorze pogoda jest w zasadzie wiosenna. Błekitne niebo przez cały dzień i temperatury powyżej zera. Dzień jest długi i zmrok zapada dopiero po godzinie 18:00.

 

Już w najbliższą sobotę rozpoczynają się „Polskie dni w Andorze” w których udział potwierdzili nasi znakomici goście wśród których będą Zbigniew Zamachowski, Czesław Lang, Andrzej Bargiel i Mariusz Kałamaga. Rockandrollową atmosferę podgrzeją Żuki Rock & Roll Band z Poznania.

 

Bezchmurne niebo i wiosenna atmosfera zapewne dostarczą wiele radości wszystkim spragnionym słońca.

 

Mimo to, że śnieg który spadł już w pażdzierniku niestety powoli topnieje cały zespół ośrodka narciarskiego Grandvalira w Andorze zaangażował wszystkie siły aby umożliwić udane szusowanie miłośnikom białego szaleństwa.

 

W dniu dzisiejszym były czynne i połączone ze sobą 3 sektory:

Pas de la Casa, Grau Roig i Encamp. W sumie 52 km tras.

 

W przyszłym tygodniu dla turystów zakwaterowanych w Andorra la Vella, Canillo, El Tarter i Soldeu zostanie zorganizowany dojazd autokarem z hotelu na stoki narciarskie. Czas dojazdu autokarem ok. 15 min. Mamy nadzieję, że piękna słoneczna pogoda i ciekawy program pobytu zrekompensują uciązliwośći związane z dojazdem na stoki narciarskie.

 

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i zapraszamy do Andory pełnej słońca.


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.