Andora samolotem z Gdańska

Już od 02 lutego 2020 narciarze z trójmiasta na narty do Andory polecą z lotniska w Gdańsku samolotem linii lotniczych Wizz Air.

To fantastyczna wiadomość dla wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy pragną szusować w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach Grandvalira Andorra.

Maleńkie księstwo Andory to wyjątkowe miejsce na narciarskiej mapie Europy. Ponad 300 km tras narciarskich, 300 słonecznych dni w roku i największa wolnocłowa strefa w Europie, dostępne będą w ciągu kilku godzin dla mieszkańców Trójmiasta w ofercie  www.infoski.pl

Podróż do egzotycznej Andory samolotem Wizz Air  z Gdańska będzie szybsza i bardziej komfortowa niż samochodem do jakiegokolwiek innego ośrodka narciarskiego. Szusowanie w Andorze to wakacje z klasą czyli prestiż i elegancja za rozsądną cenę. Pełny pakiet turystyczny czyli przelot samolotem z Gdańska, transfer i 7 noclegów ze skipasem dostępne są już za 3 370 PLN.                                              

Dodatkowo w cenie wyjazdu transport sprzętu sportowego, ubezpieczenie, opieka rezydenta i Wizz priority czyli pierwszeństwo w odprawie na lotnisku, pierwszeństwo wejścia na pokład i dodatkowy mały bagaż podęczny.                                                                                                                                     

Grandvalira Andorra w ubiegłym roku gościła finałowe zawody Pucharu Świata FIS, zawody freeride World Tour i wiele innych imprez na światowym poziomie. Doskonale przygotowane stoki w blasku śródziemnomorskiego słońca przyciągają turystów z całego świata. Sezon zimowy jest długi. W tym sezonie w sektorze Arcalis  trasy mają być czynne do 03.05.2020. Wakacje narciarskie w Andorze to góry niezwykłych wrażeń łatwo dostępnych z lotniska w Gdańsku. Twoje wymarzone wakacje narciarskie rozpoczną się już po wejściu do hali odlotów. Rezerwacja wyjazdów na www.infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.