Andora - otwarcie sezonu narciarskiego!

W Andorze śnieg pada i pada a w najbliższych dniach ma być go jeszcze więcej. Wyciągi narciarskie ruszają w sobotę 27.11.2021. To fantastyczna wiadomość dla wszystkich uczestników zorganizowanego przez nas otwarcia sezonu narciarskiego, które odbędzie się w dniach 10 – 17.12.2021 w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach „Grandvalira – Andorra”.

 

Na widok padającego leniwie śniegu wszystkim nam serca biją szybciej. Nie chcemy już na nic czekać. Musimy po prostu tam być i poddać się bez granic euforii białego szaleństwa. Wyprawa zapowiada się imponująco. Wszyscy uczestnicy już potwierdzili swój udział i po długiej przerwie przygotowują się do wyjścia na stok. Wszyscy jesteśmy pewni, że wreszcie nic nie zdoła nas powstrzymać. Oczywiście wyjazd realizujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz przepisów sanitarnych.

 

W grudniu na stokach w okresie przedświątecznym nie powinno być jeszcze tłoku. Za to w sklepach w mieście gdzie na terenie całego księstwa jest strefa wolnocłowa czeka na nas szał przedświątecznych zakupów i trzeba uważać aby za bardzo nie rozgrzać karty kredytowej.

 

W restauracjach na terenie ośrodka narciarskiego w przestrzeniach zamkniętych obsługiwane są osoby z paszportem Covidowym, w przestrzeniach otwartych wszyscy. Na świeżym powietrzu można poruszać się bez maseczki. Tegoroczny program atrakcji i imprez integracyjnych jest już prawie gotowy. Przepisy covidowe  spowodowały, że przygotowanie atrakcji dodatkowych było bardziej złożone ale mamy wrażenie że się udało i w najbliższych dniach opublikujemy program wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że pobyt w Andorze dostarczy wszystkim uczestnikom i obserwatorom wyjazdu pozytywnych wrażeń, dobrej energii i pozwoli nam zapomnieć o wszystkich problemach dnia codziennego.

 

Zespół Infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.