Andora Otwarcie sezonu 10.12-17.12.2023

 

Szusowanie w Pirenejach  !!!

 

Grudniowy wypad w Pireneje, to doskonała okazja do rozpoczęcia sezonu narciarskiego w wielkim stylu. Błękitne niebo i puszysty śnieg w blasku śródziemnomorskiego słońca. Tego nam właśnie potrzeba!!!

 

Przelot samolotem z Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Katowic do Barcelony, komfortowy dojazd z lotniska i już jesteśmy w największym ośrodku narciarskim w Prienejach - Grandvalira Andorra! Aż 300 km tras narciarskich, przedświąteczny relaks w rytmie flamenco oraz szał zakupów w największej wolnocłowej strefie w Europie, to wystarczające argumenty przyciągające corocznie do Andory miłośników szusowania. Nie zwlekajcie ze składaniem rezerwacji…ilość dostępnych miejsc jest ograniczona. 

 

FIESTA COMMING TO ANDORRA !!!! 

 

Andorra 

Jak wiecie my już o tym śpiewamy nie od dzisiaj i zachęcamy do wspólnej zabawy, bo grudniowy wyjazd do Andory, to góry niezwykłych wrażeń. Przelot, 7 dni ze skipasem, spotkania integracyjne, wspólny lunch w górskiej restauracji, prezentacja uczestników slalomu giganta oraz nocne party. Wszystko w cenie wyjazdu. Wybrane hotele przy wyciągach narciarskich, brak kolejek na stokach i jak zawsze doskonałe towarzystwo zapewniają Wypoczynek przez duże W.      

                                              

W tym roku jako centrum logistyczne stawiamy na 4-gwiazdkowy Hotel Piolets Soldeu Center, który znajduje się w doskonałej lokalizacji tuż obok gondoli – vis a vis slalomowego stoku AVET, na którym rozgrywane są zawody Pucharu Świata FIS w Narciarstwie Alpejskim.

 

Cena wyjazdu do Hotelu Piolets Soldeu Canter już od 5480 PL/os.

Przyjeżdżajcie do Andory i powitajcie nadchodzącą zimę w wielkim stylu w Pirenejach.

 

Zespół Infoski.pl


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.