"Alpe d’Huez – Francja" Nowość w sezonie zima 2023/24

250 km tras na wysokości od 1450m do 3330m. 80% tras powyżej 1800m, Lodowiec Sarenne. Przelot z Warszawy i dojazd z lotniska Grenoble -  razem  ok. 5h!


W Alpe d'Huez znajduje się 111 tras o łącznej długości 250 km. Wszystkie są ze sobą połączone systemem 69 wyciągów dzięki czemu można jeździć po całym ośrodku bez potrzeby korzystania ze skibusów. Większość hoteli i rezydencji położonych jest tuż przy stoku co umożliwia łatwy i wygodny dostęp do tras zjazdowych. Ośrodek wygrał prestiżowy konkurs na najlepszy ośrodek narciarski w Europie w latach 2017, 2019 i 2020. Wyloty z Warszawy w każdą sobotę od 13.01.2024. Dojazd z lotniska w Grenoble poniżej 2h, przelot 2,5 h. Wystarczy kilka godzin aby znaleźć się u stóp lodowca Sarenne.  

 
Przelot i 7 dni ze skipasem już od 3 800 PLN/os.

 

Ośrodek narciarski Alpe d'Huez  dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń zarówno na stoku, jak i poza nim. Niezależnie od poziomu umiejętności narciarskich, każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Świetna infrastruktura narciarska, wyśmienita kuchnia, liczne atrakcje i apres ski tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca. Alpe d'Huez zachęca do aktywnego spędzenia czasu na nartach, jednocześnie oferując wiele możliwości relaksu i rozrywki. Nie wahaj się, odwiedź Alpe d'Huez i ciesz się zimową przygodą w jednym z najpiękniejszych ośrodków narciarskich w Alpach francuskich!


Właśnie tutaj znajduje się kultowa trasa zjazdowa "La Sarenne". Najdłuższa czarna trasa w Alpach! Ikoniczny zjazd długości 16 kilometrów jest jedną z najdłuższych tras narciarskich w Europie. Rozpoczyna się na szczycie góry Pic Blanc na wysokości 3330 m n.p.m. a kończy na 1450 m n.p.m.

Nie zwlekaj rezerwuj swoje zimowe wakacje w Alpach Francuskich już dzisiaj.


>> Sprawdź ofertę noclegów w Alpe d'Huez << 

 


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.