La Thuile / Courmayeur - Mt. Blanc

Aosta - Mt. Blanc

La Thuile / Courmayeur - Mt. Blanc

 

La Thuile, La Rosiere i Courmayeur Mt. Blanc w dolinie Aosty to 260 km tras narciarskich po włoskiej i francuskiej stronie Alp na jednym skipasie. Jazda na nartach z widokiem na Mt. Blanc, najwyższy szczyt Europy przez sześć dni w tygodniu, to wyjątkowa oferta dla poszukiwaczy nowych wyzwań. Kulminacją wrażeń będzie wyprawa Sky Way Monte Bianco, czyli wjazd na Punta Helbronner (3452 m) do samego serca masywu Mt. Blanc, nowo otwartą w czerwcu 2015 panoramiczną i obrotową kolejką gondolową. Majestatyczna sceneria najwyższych Alpejskich szczytów Mt. Blanc, Matterhorn, Monte Rosa i Gran Paradiso, a na deser gratka dla najodważniejszych, czyli kultowy zjazd 24-kilometrową trasą spod Mt. Blanc do samego Chamonix.

Uczestnicy wyjazdu zakwaterowani w La Thuile mają możliwość 6 dni jazdy na nartach w dwóch ośrodkach narciarskich. Espace San Bernardo (La Thuile i Roserie - 160 km tras) oraz 2 dni w Courmayeur Mt. Blanc (100 km tras), gdzie można dojechać skibusem. Czytaj dalej

Galeria Aosta - Mt. Blanc

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.