Heliskiing

Heliskiing

Heliskiing - wytyczone trasy Monterosa Ski to niewielka część terenów, na których można uprawiać narciarstwo w tym regionie. Znajduje się tutaj wiele zapierających dech w piersiach stoków poza trasami na ogromnych polach lodowcowych. Zjazdy po nieprzetartych szlakach w magicznej scenerii to kwintesencja przygody i niezapomnianych przeżyć. Wyprawy z lokalnymi włoskimi przewodnikami do fascynującej krainy śniegu to cel przyjazdów narciarzy z całego świata.

Najpopularniejsze są 1 i 2-dniowe wyprawy helikopterem: z Gressoney na szczyty masywu Monterosy, zjazd do Zermatt w Szwajcarii. Stamtąd poprzez wyciągi Cervinii zjazd do małej wioski St. Jacques, położonej 5 km od Champoluc.

 

Koszt 1-dniowej wyprawy to 250 EUR/os.

2-dniowy tour z noclegiem w Zermatt 425 EUR/os.

Cena zawiera przelot helikopterem, opiekę lokalnego przewodnika i skipasy na trasy Zermatt/Cervinia.

 

Wyprawy organizowane są w grupach do 8 osób. Trasa zjazdu wybierana jest stosownie do stopnia zaawansowania uczestników. Jednak dzięki rozległości terenu i odpowiedniemu doborowi trasy nawet średnio zaawansowani narciarze mogą przeżyć tę fascynującą przygodę. Wstępnej rezerwacji można dokonać przed wyjazdem, jednak o realizacji wyprawy decyduje lokalny przewodnik na podstawie oceny warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.