Destylarnia Brennerei - Durzbauer

Destylarnia Brennerei - Durzbauer

W miejscowości Bad Hofgastein możesz doświadczyć szlachetnej kultury destylacji alkoholi w tradycyjnej atmosferze! Od 1850 roku destylowano sznapsa, o czym świadczą zachowane dokumenty. W 1993 roku Rodzina Wallner przejęła gospodarstwo i od tego czasu prowadziła gorzelnię. Jednak ważniejsza niż ilość jest jakość! Dlatego w gospodarstwie "Durzbauer" w Salzburgu destylowanie wódki ma ogromną tradycję. Wiedza o destylacji i samej procedurze przekazywana była z pokolenia na pokolenie. W konsekwencji różnych warsztatów i treningów sensorycznych pracownicy byli w stanie poprawić jakość swoich produktów w ciągu ostatnich kilku lat. Dzięki temu ich alkohole i likiery otrzymały wiele nagród i wyróżnień.


Do wyrobów używane są tylko najlepsze, ręcznie zbierane, czyste i dojrzałe owoce. Częściowo owoce pochodzą z własnych upraw, a dodatkowe kupowane są w Styrii i Wachau. Jak powstaje dobry alkohol? Z dużą dozą miłości i czystego rzemiosła. Oferowane produkty wypełniają piękne butelki i znajdują uznanie u wszystkich miłośników tradycyji.. Zrób sobie przyjemność z wysokiej jakości pamiątki lub znajdź tutaj idealny prezent na każdą okazję.


Pod hasłem "od owocu do destylatu" prowadzone są degustacje. W gorzelni Durzbauer wyjaśnione zostaną wszystkie interesujące szczegóły, dotyczące procedury destylacji alkoholi. Oczywiście można spróbować wybranych produktów pod okiem eksperta. Większość osób bywa zaskoczona, wyczuwaniem wyrafinowanych niuansów i różnic w napojach alkoholowych, których spróbują.

 

Rezerwacja degustacji przez oficjalną stronę internetową, dostępną w linku poniżej:

Rezerwacja degustacji.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.