QC Terme Pre-Saint Didier Spa

QC Terme Pre-Saint Didier Spa

Klejnot w sercu Doliny Aosty. Wyjątkowe centrum wellness  o 1000-letniej historii sięgającej imperium Rzymskiego. Znajduje się zaledwie 10 km od la Thuile i 6 km od Courmayeur. Relaksujące i lecznicze kąpiele w basenach termalnych w wodzie o temp. do 36 stopni, bogatej w żelazo to najlepsza forma regeneracji po nartach. Trzy baseny na otwartym powietrzu z widokiem na masyw Mt. Blanc wyłożone są naturalnym kamieniem. Sauna sucha, aromatyczna, biosauna, steam bath oraz grota solna z soli himalajskiej. Do tego hydromasaże, wodospady oraz za dopłatą szereg zabiegów upiększająco regeneracyjnych.

 

Całodzienny wstęp w tygodniu 45 EUR / w weekend 50 EUR

Wejście od godz. 17:00 w tygodniu 35 EUR

 

Termy czynne są codziennie, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 09:30 do 21:00, w piątki i soboty od 08:30 do 23:00, oraz w niedziele od 08:30 do 21:00. Aby uniknąć oczekiwania zalecana jest wcześniejsza rezerwacja.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.