Hotel Diana Parc

Hotel Diana Parc *****


Cena zawiera:

  • przelot
  • bagaż (podręczny 10 kg, rejestrowany 20 kg, 1 para nart lub snowboard w pokrowcu)
  • 7 noclegów
  • śniadania i obiadokolacje
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
  • 6-dniowy skipas
  • ubezpieczenie podstawowe KL, NNW, BP, OC

Cena nie zawiera:

  • napojów do obiadokolacji
  • wstępu do SPA 15 EUR/2 godz.Cena może ulec zmianie.
  • dodatkowych ubezpieczeń, które można wykupić przy dokonywaniu rezerwacji.

Istnieje również możliwość dojazdu we własnym zakresie zgodnie z cennikiem w tabeli poniżej.

Położenie:
Elegancki, nowoczesny hotel jest częścią kompleksu Princesa Parc. Usytuowany 150 m od gondoli w Arinsal, niedaleko centrum miasteczka. W sezonie ziomowyh hotel oferuje bezpłatne przejazdy do stolicy - Andorra la Vella (od poniedziałku do soboty).
 

Wyposażenie:
Pięciogwiazdkowy hotel został odnowiony w 2014 roku, posiada elegancką restaurację Louis XV, centrum odnowy biologicznej, siłownię, Coctail Bar Aquarium, piano bar, mini club dla dzieci, bezpłatne ski-lockery. Na terenie kompleksu znajduje się sala gier z bilardem, kręgielnią.

Wellness:
Nowoczesne centrum odnowy biologicznej z sauną, łaźnią turecką, 2 jacuzzi, ścieżką zdrowia, fontanną lodową, strefą relaksu, zabiegami relaksacyjnymi i zdrowotnymi. Od grudnia do kwietnia czynne od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00, w niedziele od 09:00 do 20:00. Dla dzieci od 3 do 11 last wstęp tylko pod opieką dorosłych, w poniedziałki, środy i piątki od 14:00 do 18:00, we wtorki, czwartki, soboty, niedziele od 10:00 do 13:00.
Wstęp: dorośli 15 EUR za 2 godziny, dzieci (3-11 lat) 10 EUR za 2 godziny. Wypożyczenie klapek 1 EUR od osoby (używanie gumowych klapek obowiązkowe). Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Pokój:
Standardowy 2-osobowy, 30 m2, łazienka z wanną z hydromasażem, suszarka do włosów, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor, wi-fi bez opłaty.

Informacje:
Hotel oddalony o 10 km od stolicy księstwa Andorra la Vella, położony na wysokości 1475 m n.p.m. w miejscowości Arinsal.


 

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.