Podejmij wyzwanie Val di Sole

Podejmij wyzwanie Val di Sole

Podejmij wyzwanie Val di Sole - trasy, których nie można ominąć

 

Tonale - długość trasy 11 km!

Z lodowca Presena do Ponte di Legno
 - trasa zaczyna się niemalże na szczycie lodowca Presena na wysokości 3000 m. Zjazd rozpoczyna się od czerwonej trasy wyznaczonej na lodowcu Presena, dalej spektakularna, historyczna trasa "Paradiso", która jest jedną z najbardziej popularnych czarnych tras w całym paśmie Alp. Kontynuacja zjazdu czerwoną trasą Pegra do Ponte di Legno. Łączna długość zjazdu to 11 kilometrów z różnicą wysokości prawie 1100 metrów!

 

Pejo - długość trasy 8 km!

Val della Mite do Peio Fonti - zapierający dech w piersiach zjazd z wysokości 3000 m, rozpoczyna się od wyjazdu nową gondolą z Peio Fonti 1400 m do Pejo 3000. Zjazd legendarną “Val della Mite”, a następnie czerwoną trasą “Variante dei Monti”. Dzięki takiemu połączeniu całkowita długość zjazdu to 8 km, a różnica wzniesień wynosi 1600 metrów!

 

Marilleva - długość trasy 5 km!

Z Monte Vigo do Marilleva 1400 - ze szczytu Monte Vigo na wysokości 2166 m. Zjazd przyjemną, bardzo popularną czerwoną trasą “Orso Bruno”, następnie wjazd na łatwą czerwoną trasę “Pancianina”, która prowadzi do Marilleva 1400. Całkowita długość trasy to prawie 5 kilometrów, natomiast różnica wysokości to 766 metrów.

 

Folgarida - długość trasy 3,15 km!

Monte Spolverino do Folgarida - zjazd zaczyna się ze szczytu Monte Spolverino na wysokości 2092 m, trasą czerwoną o tej samej nazwie, następnie wjazd na czarną trasę “Variante Provetti”. Przejazd łatwym odcinkiem pomiędzy stacjami na terenie Malghet Aut by dojechać do wspaniałej czarnej tarasy “Nera Folgarida”, która jest największym wyzwaniem całego odcinka. Trasa o długości 3150 m i różnicy wysokości 792 m prowadzi do samego centrum miasta.

 

Madonna di Campiglio - 3Tre - długość trasy 2,71 km!

3Tre –Canalone Miramonti – w Madonna di Campiglio to jedna z najsławniejszych tras œświata, na której Alberto Tomba i Giorgio Rocca podarowali nam kilka swoich największych sukcesów. 18 grudnia 2012 roku po 6 latach nieobecności przywrócone zostają zawody Pucharu Świata na tej właśnie trasie. 3Tre to około 2700 m krętej trasy z wieloma dużymi zakrętami, dostarczającymi pokaŸźną dawkę rozrywki. Pierwszy odcinek trasy, pozwala cieszyć się zachwycającym widokiem na Dolomity Brenta. Kolejny etap to odcinek Canalone Miramonti – najtrudniejszy i najbardziej wymagający pod względem techniki. Trasa kończy się w miejscowoœci Madonna di Campiglio, co stanowi kolejną zaletę dla tych, którzy chcą zakosztować wrażeń zapewnianych przez 3Tre. Ta legendarna trasa osiąga 40% nachylenia oraz wyposażona jest w najnowszy system sztucznego naœśnieżania.

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.