Sardynia
Sardynia

Aktualna oferta na Lato 2017 - Sardynia już w sprzedaży !

 

Sardynia to rajska włoska wyspa. Piaszczyste plaże, skalne klify i malownicze zatoczki zatopione w krystalicznie czystym morzu. To właśnie tu przyjeżdżają turyści spragnieni zadziwiających widoków, wspaniałego jedzenia i znakomitego wina.

 

Nasza oferta to 7 dniowy pakiet na dojazd własny z zakwaterowaniem w Alghero i okolicach. Pakiet jest dostosowany dla osób wykupujących przelot samolotem u przewoźnika Wizz Air z Katowic i Warszawy do Alghero.

 

Zaplanuj swoje idealne wakacje już dziś. Leniwe plażowanie lub aktywny wypoczynek wszystko zależy od Ciebie!

 

Sardynia to druga pod względem wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym. Położona jest mniej więcej w połowie drogi między wybrzeżem Włoch a Tunezją.  Została nazwana kontynentem w miniaturze, bo prócz szmaragdowego morza i wspaniałych plaż są tu góry, jaskinie, rzeki, jeziora oraz wodospady. Ponad 1800 km urozmaiconej linii brzegowej z urokliwymi wysepkami, to nie wszystko co ten gorący kawałek lądu ma nam do zaoferowania.

 

Czytaj dalej

Galeria Sardynia
Hotele i rezydencje
Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.