Wypożyczalnia nart - Andora

Wypożyczalnia nart - Andora

Zapraszamy Państwa do skorzystania ze specjalnej oferty wypożyczenia sprzętu narciarskiego w Andorze. Infoski.pl wspólnie z renomowaną wypożyczalnią Pic Negre przygotowało możliwość wcześniejszej rezerwacji nart i ich odbiór przy wszystkich głównych dolnych stacjach wyciągów w Andorze. 

 

Nie trzeba już kupować drogiego sprzętu i zabierać go ze sobą w podróż przez pół Europy skoro topowe modele nart można wypożyczyć na miejscu w atrakcyjnych cenach. Sprawia to, że podróż jest wygodniejsza i zostaje nam więcej miejsca na bagaż, który możemy zabrać do samolotu. 

 

Pic Negre posiada sieć profesjonalnych wypożyczalni sprzętu zimowego, które wyposażone są w najwyższej jakości narty i snowboardy, zarówno dla początkujących jak i zawansowanych fanów białego szaleństwa. Fachowa obsługa i doświadczenie w dobieraniu sprzętu pozwoli Państwu na niezapomniane doznania z wyjazdu w góry. 

 

W wypożyczalniach Pic Negre znajdą Państwo sprzęt renomowanych marek takich jak: ATOMIC, VOLKL, SALOMON, K2, HEAD.

 

Wypożyczany sprzęt jest profesjonalnie przygotowany przez serwis Pic Negre. Siła wypięcia wiązań jest ustawiana indywidualnie pod klienta co zapobiega częstym urazom na stoku.

 

Zasady wypożyczenia nart:

Osoby zainteresowane rezerwacją nart prosimy o przesłanie maila na adres info@infoski.pl z informacją o wybranym rodzaju (bronze, silver, gold, platinum) oraz ilości dni. Kwotę za wypożyczenie opłaca się w dniu przylotu u rezydenta, który wyda voucher uprawniający do odbioru nart.

 

 

 

 

 

3

 

 

3

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.