Polskie Dni w Andorze 2018 - relacja z imprezy

Polskie Dni w Andorze 2018 - relacja z imprezy

 

 

POLSKIE DNI W ANDORZE 2018 - relacja z imprezy

 

W dniach 08 - 16.12.2018 w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach - Grandvalira Andorra odbyły się Polskie Dni w Andorze. Szusowanie w blasku słońca, moc atrakcji na stoku i sportowe emocje towarzyszyły uczestnikom przez cały tydzień.

 

W Pirenejach uczestników przywitała piękna słoneczna pogoda. Przez cały tydzień dni były słoneczne i długie a zmrok zapadał dopiero ok. godziny 18:00.

 

Codzienne atrakcje dostarczyły nie lada emocji uczestnikom wyjazdu. Podczas pobytu odbyły się zawody w curlingu, wyścigi gokartów oraz mecz w hokeja na lodzie w którym w emocjonującym spotkaniu Czarne Pantery wygrały 6:4 z Czerwonymi Pająkami. Komentarz na żywo prowadzili dziennikarze sportowi Michał Olszański i Michał Gąsiorowski.

 

Uczestnicy wyjazdu spotkali się z fantastycznymi gośćmi. Odwiedzil nas Andrzej Bargiel pierwszy człowiek na świecie, który zjechał ze szczytu K2, słynny fotografik Adam Wawrzyniak i wybitny aktor Zbigniew Zamachowski. Nagrody zwycięzcom slalomu Giganta wręczył sam Czesław Lang. W kategorii kobiet zawody wygrała Dorota Zygo z czasem 00:25,65 wyprzedzając nieznacznie Stellę Polata i Monikę Zamachowską. W Kategorii mężczyzn zwyciężył Maciej Dopierała przed Michałem Gąsiorowskim i Mateuszem Oleszakiem.

 

Przez cały tydzień do łez rozśmieszał wszystkich Mariusz Kałamaga a do tańca w rytmie Rock& Rolla grał zespół Żuki z Poznania. Integracja na stokach i podczas imprez towarzyszących dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Ostatni dzień wyjazdu spędziliśmy w Barcelonie planując kolejne wyjazdy na narty.

 

Kolejna edycja Polskich Dni w Andorze 07 - 15.12.2019 wyloty z Warszawy i Katowic.

Zapraszamy

Zespół Infoski.pl  

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.