Celdea Thermal SPA

Celdea Thermal SPA

Celdea Thermal SPA & Inuu - park wodny na bazie gorących wód geotermalnych znajduje się w centrum miasta Andorra la Vella - stolicy księstwa. Jedno z największych górskich Spa w Europie z charakterystyczną szklaną piramidą. Jest to najwyższa budowla w mieście widoczna z kilku kilometrów.

 

Baseny, sauny, łaźnie tureckie, jacuzzi, masaże i wiele innych zabiegów relaksacyjnych (np. kąpiel w świeżych pomarańczach) to wspaniała możliwość regeneracji sił po intensywnym dniu spędzonym na stoku. Caldea Thermal SPA to również farma piękności na najwyższym światowym poziomie.

 

Przyjeżdżając do Andory każdy powinien spędzić tutaj chociaż kilka godzin, tym bardziej że Caldea znajduje się zaledwie kilka kroków od głównej ulicy handlowej miasta i relaks w wodach termalnych po udanych zakupach w strefie wolnocłowej to naprawdę wykwintne podsumowanie dnia.

 

Szczegółowe informacje: www.caldea.com oraz www.inuu.com

Cena: od 38,00 EUR od osoby

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.