Chatka góralska II - pakiet weekend Skipass w cenie


Położenie:

Położona przy samym wyciągu Soszów, obok budynku dolnej stacji kolejki.

 

Wyposażenie:

Znajduje się na tarasie z pięknym widokiem na panoramę doliny Jawornik. Położenie chatki pozwala na nieskrępowane korzystanie z dobrodziejstw ośrodka przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności. Składa się z dwu kondygnacji, parteru i I piętra. Każdy poziom ma osobne wejście i jest wykorzystywany jako osobny apartament. Na parterze (Apartament MONO) znajduje się apartament o powierzchni ok. 35 m2 dla max. 3 osób, wyposażony w TV LCD, mini bar, aneks kuchenny oraz łazienkę z WC. Na I piętrze (Apartament BILO),o łącznej powierzchni ok. 28 m, znajdują się dwa pokoje (2 os. i 3 os.) z TV LCD oraz łazienką z WC, bez aneksu kuchennego. Posiłki serwowane są w głównym budynku kolejki Soszów. W czasie, gdy prowadzone jest naśnieżanie stoku, może być słyszalny hałas pracującego systemu naśnieżania.

 

Wyżywienie:

HB - śniadania, obiadokolacje, serwowane w głównym budynku kolejki Soszów. Turnus zaczyna się obiadokolacją, kończy śniadaniem.

 

Skipas:

Uczestnicy w cenie wyjazdu otrzymują 2-dniowy skipas Wisła-Soszów. Możliwość rozszerzenia skipasu na 2-dniowy „Wiślański Skipass” dopłata osoba dorosła - 90 PLN, dziecko do 15 r. ż. oraz seniorzy od 65 r.ż. - 50 PLN.

 

Szkolenie narciarskie:

Podczas pobytu w cenie wyjazdu możliwość doskonalenia techniki jazdy pod okiem profesjonalnych instruktorów. Pobyt weekendowy 1x1 godzina. Pozostałe lekcje można rezerwować i wykupić bezpośrednio u instruktora na miejscu podczas pobytu.


Wyjazd sportowo rekreacyjny dla amatorów narciarstwa i snowboardu
Serdecznie zapraszamy do Wisły - perły Beskidów. Tygodniowe lub weekendowe pobyty, to możliwość bezpiecznej jazdy na nartach w czasach pandemii. Doskonalenie techniki jazdy pod okiem profesjonalnych instruktorów ze szkoły Nartus i czas spędzony na świeżym powietrzu, w gronie najbliższych wzmocnią odporność i pozwolą Państwu cieszyć się zimą. W cenie pobytu zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie 2 x dziennie, skipas, szkolenie z instruktorem.    
Obóz sportowo rekreacyjny w Wiśle, to doskonałe przygotowanie formy sportowej do Slalomu Giganta, którego finałowa edycja odbędzie się podczas

Polskich Dni w Andorze 18.03.2021
   
Wisła - perła Beskidów
Wisła, nie bez powodu zwana perłą Beskidów, to jeden z najważniejszych ośrodków sportowych, wypoczynkowych i turystycznych w Beskidzie Śląskim. Nad tym malowniczo położonym miastem górują wzniesienia takie jak: Barania Góra (1220 m n.p.m.) i Wielka Czantoria (995 m n.p.m.), Stożek Wielki (978 m n.p.m.). Znajdziemy tu źródła największej polskiej rzeki Wisły, korzenie wielokrotnego mistrza świata w skokach narciarskich Adama Małysza oraz zamkowe mury najważniejszej głowy w naszym państwie. Wisła to mieszanka wielkich tradycji, beskidzkiej kultury góralskiej oraz sportowych emocji.    
Zimowe królestwo
W Wiśle i sąsiednich gminach Ustroniu i Istebnej funkcjonuje 15 ośrodków narciarskich, w tym 7 kanapowych, zrzeszonych w Wiślańskim Skipasie. Zróżnicowanie stoków jest niewątpliwym atutem tego regionu. Zarówno osoby szukające miejsca do nauki, jak i te, które chciałyby szlifować swoją technikę znajdą tu coś dla siebie, pośród 25 kilometrów tras. Stacje narciarskie zrzeszone w "Wiślański skipass" to: Soszów, Cieńków, Klepki, Nowa Osada, Partecznik, Pasieki, Sarajewo, Siglany, Skolnity, Stok, Stożek, Palenica, Mała Palenica, Poniwiec, Złoty Groń. Są one doskonale przygotowane do działania w reżimie sanitarnym, tak aby minimalizować zagrożenie związane z pandemią. Na spragnione zabawy dzieci na stokach czeka wiele atrakcji takich jak zjazdy na oponach, specjalne place zabaw, miejsca do zjazdów na saneczkach i jabłuszkach.    
Smaki regionu
Kuchnia beskidzka jest pełna historii i tradycji związanych z folklorem góralskim. Królują w nim tradycyjne pasterskie potrawy, okraszone współczesną finezją. Prawdziwym przysmakiem do dziś pozostaje „kapusta ze zosmożkóm i ze szpyrkami”. To ulubione danie beskidzkich górali, którzy zgodnie twierdzą, że bez kapusty ani rusz. Równie popularne są sery owcze, kozie, krowie w każdej postaci - bundz, bryndza, oscypek. Wśród potraw tradycyjnej kuchni beskidzkiej należy wymienić takie przysmaki jak: boczek świeży pieczony w piwie, żurek bacy w chlebku, żeberka na miodzie z kapustą kiszoną i grzybami, buchty z jagodami. A po obfitym posiłku u  górali wiślańskich nie można zapomnieć o domowych nalewkach, z których najbardziej znana jest miodula. 

Tradycyjny wiślański spacer po centrum, to pełna ciekawych punktów i degustacji wędrówka wzdłuż turystycznego deptaka ulicy 1 Maja.
Czytaj więcej

Będąc w górach nie można zapomnieć o pieszych wędrówkach. Bo w górach jest wszystko, to czego nam teraz najbardziej potrzeba: świeże powietrze, widoki, natura, przestrzeń.
Czytaj więcej

Punkt obowiązkowy dla wszystkich fanów skoków narciarskich. Słynna skocznia w Wiśle-Malince o punkcie konstrukcyjnym K120 od lat przyciąga tłumy. Obiekt wyposażony jest w nawierzchnię igelitową, mrożone tory najazdowe, sztuczne oświetlenie oraz wyciąg krzesełkowy.
Czytaj więcej

Zamek Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na Zadnim Groniu, to modernistyczny pałac wzniesiony w 1930 roku dla ówczesnego prezydenta RP Ignacego Mościckiego, jako prezent od całego Śląska.
Czytaj więcej

Pogoda

Chatka góralska II - pakiet tydzień

Polska: Wisła - Soszów
07.03.2021 Dojazd własny
Apartament BILO dla 4 osob
Urokliwa górska chatka,
na stoku Soszów
Skipas w cenie
Cena za osobę:
1530 PLN Szczegóły
więcej terminów
    

Hotel Stok Ski&Spa - pakiet weekend

Polska: Wisła - Soszów
05.03.2021 Dojazd własny
Pokój DBL Economy
Rodzinny hotel z basenem
przy wyciągu Stok
Skipas w cenie
Cena za osobę:
790 PLN Szczegóły
więcej terminów
    

Hotel Stok Ski&Spa - pakiet tydzień

Polska: Wisła - Soszów
07.03.2021 Dojazd własny
Pokój DBL Economy
Rodzinny hotel z basenem
przy wyciągu Stok
Skipas w cenie
Cena za osobę:
2230 PLN Szczegóły
więcej terminów
  

Hotel Arka Spa - pakiet weekend

Polska: Wisła - Soszów
05.03.2021 Dojazd własny
Pokój dwuosobowy
Kameralny hotel ze SPA,
5 minut od stacji narciarskiej Soszów
Skipas w cenie
Cena za osobę:
590 PLN Szczegóły
więcej terminów
  

Hotel Arka Spa - pakiet tydzień

Polska: Wisła - Soszów
07.03.2021 Dojazd własny
Pokój dwuosobowy
Kameralny hotel ze SPA,
5 minut od stacji narciarskiej Soszów
Skipas w cenie
Cena za osobę:
1490 PLN Szczegóły
więcej terminów

Chatka góralska I - pakiet weekend

Polska: Wisła - Soszów
05.03.2021 Dojazd własny
Domek dla 4 osob
Klimatyczna górska chatka,
przy wyciągu Soszów
Skipas w cenie
Cena za osobę:
520 PLN Szczegóły
więcej terminów

Chatka góralska I - pakiet tydzień

Polska: Wisła - Soszów
07.03.2021 Dojazd własny
Domek dla 4 osob
Klimatyczna górska chatka,
przy wyciągu Soszów
Skipas w cenie
Cena za osobę:
1530 PLN Szczegóły
więcej terminów

Skipas Soszów

Ośrodek narciarski Soszów
to najbardziej urozmaicony i największy teren narciarski w Wiśle.

Soszów, zlokalizowany jest w Beskidzie Śląskim, w dzielnicy Wisła Jawornik, i może poszczycić się 6 zróżnicowanymi trasami o łącznej długości ok. 6 km. Specyficzny mikroklimat pozwala na jazdę nawet do końca kwietnia. Stok jest sztucznie naśnieżany i oświetlany, dzięki czemu w sezonie zimowym czynny jest od godziny 08:00 do 21:30.

 

Wyciągi i trasy

Czteroosobowa kolej linowa, położona na wysokości 610 m n.p.m., oraz 4 wyciągi narciarskie umożliwiają jazdę po następujących trasach:

- trasa czerwona nr 1, długość 900 m

- trasa niebieska nr 2, długość 1300 m

- trasa niebieska nr 3, długość 1900 m

- trasa czarna nr 4, długość 200 m

- trasa czerwono-niebieska nr 5, długość 1200 m

- trasa niebieska nr 6, długość 690 m

 

Gastronomia

Przy dolnej i górnej stacji kolei, a także przy trasach narciarskich znajdują się punkty gastronomiczne z regionalnymi smakołykami takimi jak kwaśnica góralska czy grillowany oscypek.

 

Parking

Przy ośrodku usytuowane są bezpłatne parkingi na kilkaset samochodów.

Wypożyczalnia i serwis

Przy dolnej stacji dla potrzeb narciarzy i snowboardzistów pracuje dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz serwis i sklep.

 

maski

Wiślański skipass

pobierz

 

W Wiśle i sąsiednich gminach Ustroniu i Istebnej funkcjonuje 15 ośrodków narciarskich zrzeszonych w Wiślańskim Skipasie. Zróżnicowanie stoków jest niewątpliwym atutem tego regionu. Zarówno osoby szukające miejsca do nauki, jak i te, które chciałyby szlifować swoją technikę znajdą tu coś dla siebie, pośród 25 kilometrów tras.

 

Stacje narciarskie zrzeszone w "Wiślański skipass" to:

 • Cieńków-  Malinka 8, 43-460 Wisła
 • Klepki – Malinka 27, 43-460 Wisła
 • Mała Palenica – ul. Wczasowa 21, 43-450 Ustroń
 • Nowa Osada – ul. Partyzantów 24, 43-460 Wisła
 • Palenica – ul. Wczasowa 78, 43-450 Ustroń
 • Partecznik – ul.Partecznik 8, 43-460 Wisła
 • Pasieki – ul.Brzegowa 10, 43-460 Wisła
 • Poniwiec – Akacjowa 107, 43-450 Ustroń
 • Sarajewo – Malinka 8, 43-460 Wisła
 • Siglany – ul. Siglanów, 43-460 Wisła
 • Skolnity – ul. Kolejowa, 43-460 Wisła
 • Soszów – ul. Cieślarów 30, 43-460 Wisła
 • Stok Stacja Narciarska – ul. Jawornik 52a, 43-460 Wisła
 • Stożek – ul. Zjazdowa 11, 43-460 Wisła
 • Złoty Groń – Zaolzie 1628, 43-470 Istebna

 

Cennik (od 1 grudnia 2020 do 31 kwietnia 2021).

cennik

Karnet ulgowy przysługuję dzieciom do 15 roku życia oraz seniorom po 65 roku życia.

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie stacje narciarskie są doskonale przygotowane do działania w reżimie sanitarnym, tak aby minimalizować zagrożenie związane z pandemią.

 

Dla dzieci

Na spragnione zabawy dzieci na stokach czeka wiele atrakcji takich jak: zjazdy na oponach, specjalne place zabaw, miejsca do zjazdów na saneczkach i jabłuszkach. Przy ośrodkach można skorzystać z profesjonalnej pomocy instruktorów narciarstwa, którzy nauczą każdego śmigać na stokach.

 

Szkolenie narciarskie

Nartus to licencjonowana szkoła narciarska Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN działająca od prawie 30 lat.

 

Podczas pobytu w cenie wyjazdu uczestnicy pakietów mają możliwość doskonalenia techniki jazdy pod okiem profesjonalnych instruktorów. Pobyt weekendowy 1x1 godzina, pobyt tygodniowy 2x1 godzina. Pozostałe lekcje można rezerwować i wykupić bezpośrednio u instruktora na miejscu podczas wyjazdu.

 

Nartus to nie tylko szkoła narciarska, ale przede wszystkim ludzie z pasją. To osoby pełne energii, z przyjemnością dzielące się swoja wiedzą i doświadczeniem. Opracowane przez nich programy szkoleniowe  dostosowane są do poziomu i umiejętności kursantów. Wykwalifikowana kadra instruktorska z aktualnymi uprawnieniami PZN oraz elastyczny tok prowadzenia zajęć gwarantują szybkie postępy i dużą dozę satysfakcji. Misją Nartusa jest zarażanie pasją i miłością do zimowego szusowania, jak i do samych gór.

 

Szkolenie z instruktorami Nartus, to świetny sposób na doskonalenie umiejętności dla dorosłych, którzy cenią sobie towarzystwo i dobrą zabawę. Idealne rozwiązanie dla narciarzy i snowboardzistów, którzy pewnie czują się w grupie osób o zbliżonym poziomie zaawansowania.

 

Tomasz Cichy, główny założyciel szkoły, Instruktor Wykładowca SITN PZN, Instruktor Zawodowy ISIA, Egzaminator SITN PZN osobiście dobiera swoją kadrę, dba o doskonalenie jej umiejętności i podążanie za wszelkimi nowościami.

 

Nie chodzi tylko o styl jazdy, ale przede wszystkim o sposób wyrażania siebie na śniegu.

 

images 

Cena zawiera:

 • 2 noclegi
 • śniadania i obiadokolacje
 • skipas Soszów 2-dniowy
 • szkolenie narciarskie: 1x1 h w grupie do 6 os.
 • miejsce parkingowe

Cena nie zawiera:

 • skipasu dla dziecka do 3 r. ż.
 • opłaty klimatycznej
 • napojów do obiadokolacji
 • dodatkowych ubezpieczeń, które można wykupić przy dokonywaniu rezerwacji

Możliwość rozszerzenia skipasu na 2-dniowy „Wiślański Skipass” dopłata osoba dorosła - 90 PLN, dziecko do 15 r. ż. oraz seniorzy od 65 r.ż. - 50 PLN.

Wyślij zapytanie:

info@infoski.pl
+48 (34) 351 33 03
+48 (34) 351 00 10
+48 (34) 351 00 08

Godziny pracy infolinii:
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 15:00
Sobota: nieczynne
Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.