Termy Monterosa

Termy Monterosa

Monterosa Terme – prawdziwa farma piękności położona u podnóża najbardziej imponującego lodowca w Alpach wzdłuż krystalicznej rzeki  Evancon. Kompleks składa się z basenów termalnych połączonych ze strefą wellness, spa i  fitness oraz sali konferencyjnej. Wszystko to pięknie wkomponowane w naturalny krajobraz za pomocą użycia naturalnych materiałów - drewna, kamienia i dużych przeszkleń, które potęgują obcowanie z naturą.

 

Część basenowa składa się z zewnętrznego basenu z hydromasażem „Le Stelle” podgrzewanego do 35 stopni, wewnętrznego basenu z hydromasażem „Le Bolle” podgrzewanego do 35 stopni, głębokości 0,9 m, basenu dla dzieci o głębokości 0,45 m, basenu „Marina” nasyconego minerałami o temperaturze 35 stopni, głębokośi 0,9 m oraz basenu do pływania o temperaturze 33 stopni i głębokości 1,20 m.

 

Część wellness to jacuzzi, sauny turecka, fińska i Bio, sauna turecka z talasoterapią (wykorzystująca właściwości lecznicze wody z Morza Martwego) oraz prysznice emocjonalne i wanna z zimną wodą o temperaturze 5 stopni jak i obowiązkowa strefa relaksu.

 

Część spa to szeroki wachlarz zabiegów, a wśród nich miedzy innymi masaże gorącymi kamieniami i aromatycznymi olejkami, zabiegi na twarz, dłonie i stopy oraz kilkugodzinne rytuały na ciało.

Przyjeżdżając do Champoluc każdy powinien spędzić tutaj chociaż kilka godzin, tym bardziej że termy Monterosa  znajdują się zaledwie 300 m od głównej stacji  kolejki w Champoluc . Relaks dla ciała i ducha w wodach termalnych po udanym białym szaleństwie to naprawdę wymarzone podsumowanie dnia.

Godziny otwarcia:

  • niedziela - czwartek 10:00 - 19:30
  • piątek - sobota 10:00 - 21:00

Hotele i rezydencje

Oferujemy zakwaterowanie w następujących obiektach:
INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.