Ekologiczne oczyszczanie organizmu


PAKIET EKOLOGICZNE OCZYSCZANIE ORGANIZMU

 

Ekologiczne oczyszczanie organizmu to pakiet mający na celu wzmocnienie ciała, podniesienie odporności i zwiększenie skuteczności mechanizmów obronnych ludzkiego organizmu dzięki czemu jest w stanie sam zwalczyć wszystkie nawet najcięższe choroby i dolegliwości. Metoda polega na oczyszczeniu organizmu za pomocą specjalnej diety przygotowanej przez dr. Maxa Gersona, mającego na swoim koncie wiele sukcesów w leczeniu najcięższych chorób przez medycynę klasyczną traktowanych jako nieuleczalne. Przyjął on zupełnie inną strategię, która polega na tym, że należy zlikwidować źródło wszystkich chorób którym jest zatrucie i osłabienie organizmu i dać mu możliwość samodzielnego zwalczenia problemu.

 

Dostępne terminy:
05.09-19.09.2020 (14 dni)
03.10-17.10.2020 (14 dni)

 

Dieta, jaką oferujemy Państwu w Eko Folwarku, opiera się na ekologicznych roślinach z wyłączeniem wszelkich tłuszczów zwierzęcych. Głównym założeniem diety jest oczyszczenie organizmu oraz maksymalne odżywienie komórek. W tym celu dieta ta opiera się na bardzo dużych ilościach roślinnych produktów z certyfikatem ekologicznym, głownie w formie warzywnych soków.

 

Przewodnią zasadą oczyszczania organizmu, jest odcięcie się od źródła zanieczyszczenia. Z tego powodu tak ważna jest kwestia spożywania wyłącznie ekologicznych produktów. Pochodzą one od sprawdzonych rolników z okolicznych gospodarstw. Przyjmowanie wraz z pożywieniem całej gamy toksycznych substancji, używanych do uprawy roślin ma niewiele wspólnego z oczyszczaniem organizmu. Jest to tym bardziej ważne, że każdego dnia oczyszczania w Eko Folwarku wraz z dietą spożywa się ok. 9 kg warzyw i owoców głównie w postaci soków, które podawane są co godzinę. Oprócz soków dieta składa się również z trzech urozmaiconych posiłków bogatych w świeże oraz gotowane warzywa.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości i wartości odżywczej soków, są one zawsze świeżo wyciskane, za pomocą specjalnej sokowyciskarki oraz prasy hydraulicznej. Tak wyciśnięty sok ma najwięcej witamin, minerałów oraz enzymów, które giną w większości zwykłych sokowirówek. W momencie gdy organizm dostaje tak duże ilości odżywczego soku, jest on natychmiast absorbowany i wypiera zgromadzone w komórkach toksyny. Wraz z krwioobiegiem trafiają one do wątroby, w której ma miejsce ich metabolizm. Z powodu już wcześniej nagromadzonych toksyn w wątrobie (niewłaściwa dieta) oraz gwałtownie spływających ich nowych ilości, wątroba jest bardzo przeciążona i może sobie nie poradzić.

 

Z tego powodu nieodłącznym elementem detoksykacji są lewatywy z kawy, które wspomagają i przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu.

 

Ekologiczne oczyszczanie organizmu jest polecane w celach profilaktyki oraz dla osób cierpiących na:

Nadciśnienie

Hipercholesterolemię

Miażdżycę

Cukrzycę

Choroby autoimmunologiczne (RZS, Hashimoto)

Migreny

Alergie i nietolerancje pokarmowe

Zaparcia i inne choroby

  

Położenie:
Zakwaterowanie w pięknie odrestaurowanym pałacu w Barnowie na Kaszubach, który jest jednocześnie domem Czesława i Eli Lang. Na jego terenie znajduje się stadnina koni, jeziorko oraz mnóstwo zieleni, między innymi piękny ogród i łąka.

 

Wyposażenie:
Kameralna rezydencja z zaledwie kilkunastoma pokojami, daje poczucie spokoju i komfortu. Ekofolwark to bardzo duży teren pełen zieleni umożliwiający spacery i spędzanie czasu w naturze. Wyposażony jest we wszystkie niezbędne udogodnienia niezbędne do wygodnego spędzania czasu.

 

Wyżywienie:
W trakcie turnusów  w Ekofolwarku  trzy razy dziennie podawane jest przepyszne w pełni wegańskie jedzenie.

 

Pokój:
Standardowe 2-os. lub 1-os. pokoje o powierzchni około 20m2, są bardzo wygodne i komfortowo urządzone. W każdym pokoju jest w pełni wyposażona łazienka.

Ekofolwark mieści się w odrestaurowanym pałacu z 1786r. na Kaszubach w Barnowie. Majestatyczny budynek położony jest na terenie parku krajobrazowego Dolina Słupi. To także dom Czesława i Elżbiety Lang. Zanim powstał tam Ekofolwark, pałac był w bardzo kiepskim stanie, na szczęście został on odnowiony przez Państwo Lang, którzy nadali mu drugie życie. Na terenie pałacu znajduję się piękny teren zielony, stadnina koni i jeziorko, a całość otoczona jest wieloma hektarami dzikich terenów, łąk i lasów bogatych w zwierzynę. Jest to idealne miejsce aby odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i skupić się na kontakcie z naturą.  Poza terenami leśnymi w okolicy są hektary ekologicznych pól uprawnych, a jedzenie serwowane podczas turnusów jest nie tylko w pełni wegańskie, ale również przygotowane z w pełni ekologicznych produktów. Przede wszystkim ekofolwark jest miejscem, w którym możesz dowiedzieć się jak uzdrowić ciało i ducha oraz rozpocząć ten proces. Turnusy oczyszczające organizm, nie tylko pomogą usunąć z ciała toksyny, ale także wysycą organizm samymi korzystnymi substancjami. W tym celu każdy pije kilkanaście soków z ekologicznych warzyw i owoców dziennie, a wegańskie jedzenie przygotowane oczywiście z produktów ekologicznych dostarcza najkorzystniejsze substancje pomagające organizmowi się wzmocnić. W trakcie podróży w głąb siebie, dzięki medytacjom, wykładom i odpowiednim ludziom dowiesz się jak żyć Tu i Teraz w pełni szczęścia, radości i pozytywnej energii. Ekofolwark to nie tylko rezydencja i turnusy kilka razy w roku. To cały styl życia oraz wiedza Państwa Lang zdobywana latami dostępna teraz dla każdego. To również droga do zdrowia i szczęścia, poprzez miłość do ekologii, zdrowego i odpowiedzialnego żywienia oraz radości.

Zwiedzanie Barcelony

Zbiór kamiennych kręgów i kurhanów z III wieku, które prawdopodobnie były miejscami pochówku utworzonymi przez gotów przybyłych z północy na tereny dzisiejszego pomorza.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Niedaleko Barnowa znajduje się miejscowość Bytów. Jedną z największych historycznych atrakcji miasta jest gotycki zamek Krzyżacki, który powstał na przełomie XIV i XV wieku.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Na terenie ekofolwarku znajduje się wspaniała stadnina koni Pana Czesława i każdy z gości ma możliwość jazdy na koniach.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Okolice Ekofolwarku są świetnym terenem do wycieczek rowerowych zarówno na rowerze szosowym jak i górskim.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Park krajobrazowy Dolina Słupi jest idealnym miejscem na spływy kajakowe.
Czytaj więcej

Podróż w głąb siebie

Polska: Ekofolwark
Pałac w Barnowie, dom Czesława Langa

Podróż w głąb siebie to tygodniowy pakiet, który ma na celu rozwój ducha i świadomości oraz odzyskanie równowagi pomiędzy umysłem duchem i ciałem.

 

Zsynchronizuj się z naturalnymi siłami wszechświata. Duchowa odnowa biologiczna z Matką Ziemią, która natchnie Cię do nawiązania kontaktu z esencją swojej duszy i rzeczywistością poza granicami iluzji.

 

Oczyść umysł, ciało i dusze, aby powrócić do korzeni i odblokować swobodny przepływ życiodajnej energii.

 

Dostępne terminy:

16.08-23.08.2020 (7dni)

22.09-29.09.2020 (7dni)

 

Zapraszamy na tygodniowe odosobnienie do zabytkowego pałacu otoczonego naturą, gdzie odnajdziesz balans, wyciszenie, siłę witalną i inspiracje, by żyć pełnią życia i odbudować więź z głębią swojego wnętrza. Wzmocnij ciało, uspokój umysł, nakarm duszę i napój serce nektarem miłości, aby w pełni celebrować najpiękniejszy dar, jaki otrzymaliśmy - dar życia w zgodzie z naturą. Pragniemy podzielić się z Tobą piękną przestrzenią, abyś mógł nawiązać intymną relację z Matką Naturą, poczuć magię otaczającego Cię świata, moc uzdrawiającej energii, wibracje i synchronizować przestrzeń swojego serca z Ziemskim polem magnetycznym.

 

Codzienne uziemianie, joga, medytacja, obcowanie z naturą, wegańskie wyżywienie, sakralne ceremonie oddające hołd Matce Ziemi, uzdrawiające rytuały oraz inspirujące dyskusje pobudzą Twoje zmysły, zainspirują Cię, aby rozkoszować się codzienną prostotą i pomogą zsynchronizować się z siłami wszechświata. Pozwól sobie na mentalne, fizyczne i duchowe oczyszczenie.

 

Zapraszamy wszystkich, bez względu na kondycję i poziom zaawansowania w jodze i medytacji. Pragniemy zainspirować ludzi, dla których te tematy są jeszcze nieznane i zgłębić praktykę tym, którzy już mają doświadczenie w tym zakresie.

 

Jest to również wspaniała okazja, aby spotkać się z Czesławem Langiem, posłuchać motywującego wykładu o zdrowym i aktywnym stylu życia i wybrać się na wspólną wycieczkę rowerową po malowniczych kaszubskich lasach.

  


POGODA


Odprawa

 • Rozpoczęcie odprawy 2 godz. przed wylotem.
 • Koniec odprawy 40 min. przed wylotem.

Bagaże

 • Bagaż podręczny do 10 kg mały - 1 sztuka, maksymalne wymiary: 40 x 30 x 20 cm
 • Bagaż rejestrowany do 20 kg - 1 sztuka, maksymalne wymiary: 149 x 119 x 171 cm
 • 1 para nart z kijkami lub snowboard w pokrowcu
 • Buty narciarskie muszą się mieścić w bagażu rejestrowanym. Nie mogą stanowić osobnego bagażu.
 • Przekroczenie limitów dotyczących bagażu wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat według taryfy przewoźnika - linie lotnicze www.wizzair.com


Infoski.pl to gwarancja najwyższego komfortu w podróży. Rozpocznij swoje wakacje jeszcze przed wejściem do samolotu.

Cena zawiera:

 • 14 noclegów
 • pełne wyżywienie
 • konsultacje lekarskie
 • opiekę pielęgniarki
 • program Ekologiczne oczyszczanie organizmu
 • wykłady na temat diety wegańskiej

Cena nie zawiera:

 • dojazdu do Barnowa
 • masaży dostępnych na miejscu
 • dodatkowych atrakcji
 • ubezpieczeń, które można wykupić przy dokonywaniu rezerwacji

Wyślij zapytanie:

info@infoski.pl
+48 (34) 351 33 03
+48 (34) 351 00 10
+48 (34) 351 00 08

Godziny pracy infolinii:
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 15:00
Sobota: nieczynne
Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.