Pakiet Slim Fit Vit


 

Informacje o Programie Slim Fit Vit:

Siła i sukces drzemie w nas i tylko pokonywanie swoich wewnętrznych barier daje prawdziwą satysfakcję! To właśnie kwintesencja programu Slim Fit Vit, a wszystko to okraszone rewelacyjnymi zajęciami sportowymi, odpowiadającymi takiemu wysiłkowi jaki mamy na nartach, wyśmienitą kuchnią, wspólnymi wieczorami i wiele więcej. Ideą siedmiodniowego turnusu SFV jest indywidualne podejście do każdego uczestnika. Autorski program sportowo-dietetyczny opracowany jest przez doświadczonego dietetyka i trenera personalnego, który pozwala odzyskać energię i wyzwolić motywację do zmian dotychczasowego stylu życia. Specjalnie dobrana dieta i zróżnicowane zajęcia sportowe, nordic walking, jazda na rowerze, masaże, wsparte dotlenieniem w komorze normobarycznej poprawią kondycję fizyczną, zwiększając giętkość i jędrność ciała. Program ma na celu przekazanie wiedzy o zdrowym trybie życia, właściwym odżywianiu i zaszczepienie chęci do zmian. Kontynuacja jego punktów po zakończonym turnusie pomoże zmienić codzienne funkcjonowanie, poprawi samopoczucie i zmieni podejście do każdego nowego dnia, pomoże zrzucić nadprogramowe kilogramy i zwiększyć libido.

 

Położenie:

Pałac Komierowo znajduje się w miejscowości Komierowo na Pomorzu, 35 km od Parku Narodowego Bory Tucholskie. Otoczony jest 16 ha parkiem z kilkuset letnimi dębami oraz ścieżkami okalającymi 4ha stawów.

 

Wyposażenie:

Butikowy, kameralny hotel, dla maksymalnie 46 gości, z pomocną obsługą, która gwarantuje serwis na najwyższym poziomie oraz rodzinną atmosferę. Pałac dysponuje 3 restauracjami oraz 3 tarasami. Do dyspozycji gości bezpłatny, prywatny parking.

 

Wellness:

Sala z wyjściem na taras i widokiem na stawy, wyposażona w bieżnię, orbitrek, ławeczkę, rower i inne akcesoria jak piłki, hantle, maty, terabandy stanowiące zaplecze do wykonania codziennego treningu. Sauna sucha z widokiem na park, fotele masujące jacuzzi, gabinet masażu. Obiekt oferuje również siłownie zewnętrzną oraz bezpłatne wypożyczenie wędki, kijów nordic walking, rowerów, łódki dla swoich gości. Komora normobaryczna znajduje się ok. 60 km od Pałacu Komierowo. Dojazd i seanse w komorze dodatkowo płatne (od 130 PLN/2h/os.).

 

Pokój:

Superior 2-os., ok. 20 m2, komfortowo urządzony, łazienka z prysznicem, lodówka, sejf, zestaw do kawy i herbaty.

 

Superior plus 2-os., ok. 26-34 m2, przestronny, komfortowo urządzony, łazienka z prysznicem, lodówka, sejf, zestaw do kawy i herbaty.

 

Delux 2-os., ok. 25-37 m2, przestronny, komfortowo urządzony w najwyższym pałacowym standardzie, łazienka z wanną i prysznicem, lodówka, sejf, zestaw do kawy i herbaty.

 


wczytywanie oferty

Rodowa rezydencja Komierowskich w Borach Tucholskich to blisko pięćset lat historii. Pałac Komierowo po wielu latach burzliwych konfliktów i przeciwności losu, po gruntownej renowacji na nowo otwiera swoje progi dla gości. Sam pałac z szesnastoma oraz oficyna z siedmioma dwuosobowymi pokojami, jest dziś miejscem relaksu, ucieczki od codzienności i jedynym takim zakątkiem, gdzie w cieniu kilkusetletnich dębów doświadczysz nowoczesności i luksusu. 16 ha park ze ścieżkami okalającymi stawy, poza ciszą i spokojem daje swobodę, którą w ostatnim czasie znacznie ograniczono.

 

Zatrzymaj się, złap oddech, spróbuj lokalnej kuchni i zakochaj się w Krajnie na Pomorzu.

 

Ekskluzywny wypoczynek w trosce o zdrowie

 

Butikowy hotel w historycznym pałacu oferuje swoim gościom 7-dniowy Pakiet Slim Fit Vit. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy bez obaw o własne zdrowie chcą korzystać z życia. Aktywny wypoczynek połączony z obcowaniem z prastarą naturą, z dala od miejskiego zgiełku to gwarancja pełnego relaksu i regeneracji organizmu. W tym miejscu można zadbać zarówno o ciało jak i umysł. Udostępniając gościom swoją rodową siedzibę rodzina Komierowskich zaprasza do stania się częścią jej historii. Każdy z gości traktowany jest przez obsługę indywidualnie … dosłownie jak członek rodziny.

 

Niech wróci zdrowie, siła i radość.

 

Natura i park

 

Wiele spośród kilkusetletnich drzew rosnących wokół pałacu jest reliktem dawnego dzikiego krajobrazu. Na terenie parku natknąć się można na lipy i dęby posadzone w drugiej połowie XVII wieku, kiedy to dawna warownia rycerska przybrała postać niewielkiego barokowego pałacu. Kolejne pokolenia przekształcały pałacowy park stale go powiększając. W XIX wieku przekształcono go do formy rozległego parku naturalistycznego. Największe nasilenie zmian przypadło na rok 1896, kiedy to Roman Komierowski ufundował przebudowę barokowego pałacu. Powstała wówczas romantyczna posiadłość. Dziś naturalne atuty tego miejsca, takie jak topografia czy wielowiekowy drzewostan, wiodą prym i narzucają kształt docelowej koncepcji aranżacji parku, czyniąc go jednym z najbardziej wyjątkowych parków naturalistycznych w Polsce.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

 

Bezpieczeństwo jest tutaj priorytetem, nad którym czuwa cały zespół Pałacu Komierowo. Pałac Komierowo jest idealnym miejscem pobytu dla tych, którzy cenią sobie komfort, ciszę, spokój, którzy bez obaw o własne zdrowie chcą korzystać z życia. Po pierwsze zameldowanych w Pałacu Komierowo może być maksymalnie 46 gości. Po drugie wprowadzone procedury ograniczania kontaktu z gośćmi, wzmożonej dezynfekcji przestrzeni ogólnodostępnych, odpowiedniego sprzątania pokoi oraz zachowania dystansu, gwarantują bezpieczeństwo pobytu. Pokoje hotelowe po każdym wymeldowaniu Gości są ozonowane i dokładnie dezynfekowane. Strefa Wellness – w jacuzzi lub saunie mogą przebywać jednocześnie maksymalnie dwie osoby wspólnie zakwaterowane. Posiłki serwowane są na sali restauracyjnej, gdzie zwiększono odległości pomiędzy stolikami. Dezynfekcja sprzętu sportowego (łódka, rower, siłownia zewnętrzna) po każdorazowym użytkowaniu przez gości.

 

Komora normobaryczna mieści się koło Bydgoszczy, w miejscowości Osielsko, około 60 km od Pałacu Komierowo.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Bory Tucholskie to jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, znajdujący się na obszarach województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Pałac Komierowo to idealny punkt rozpoczęcia rowerowych i pieszych wycieczek po malowniczym terenie Krajny. Atrakcyjnie zorganizowane trasy rowerowe jak i piesze, to idealny sposób na poznanie tego pięknego obszaru.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Bory Tucholskie, to nie tylko zalesione tereny, ale również rozległe jeziora, co czyni je rajem dla wędkarzy. Spotkamy się tu z takimi gatunkami ryb jak: szczupak, okoń, sandacz, węgorz, karaś, leszcz, krąp, wzdręga, płoć, no i oczywiście prawdziwym królem tych wód czyli linem.
Czytaj więcej

Zwiedzanie Barcelony

Na terenie pałacu znajduje się bulodrom - boisko do gry m.in. w pétanque lub inne gry związane z bulami.
Czytaj więcej

 

 

Siła i sukces drzemie w nas i tylko pokonywanie swoich wewnętrznych barier daje prawdziwą satysfakcję!

 

To właśnie kwintesencja programu Slim Fit Vit, a wszystko to okraszone rewelacyjnymi zajęciami sportowymi, odpowiadającymi takiemu wysiłkowi jaki mamy na nartach, wyśmienitą kuchnią, wspólnymi wieczorami i wiele więcej. Ideą siedmiodniowego turnusu SFV jest indywidualne podejście do każdego uczestnika. Skorzystaj z rewelacyjnego programu sportowo-relaksacyjnego Slim Fit Vit opracowanego, aby przywrócić formę, zdrowie i radość życia! Slim Fit Vit, to prowadzony w Pałacu Komierowo 7-dniowy program będący połączeniem wyszukanej kuchni, wzmacniających formę ćwiczeń kondycyjnych oraz relaksu. Stylowy wystrój wnętrz dostarcza gościom poczucie komfortu na najwyższym poziomie.

 

Terminy turnusów:

26.09 - 03.10.2021 r.

17.10 - 24.10.2021 r.

 

Pakiet Slim Fit Vit

Specjalnie przygotowany i opracowany plan fitness oraz pełnowartościowa dieta białkowo-węglanowo-tłuszczowa to początek pozytywnych przemian i motywacja do budowania harmonijnego stylu życia.

 

Za zajęcia sportowe odpowiada doświadczony trener personalny. Natężenie planu dnia szczegółowo dostosowane jest do potrzeb i oczekiwań gości. Treningi prowadzone są w pełni wyposażonej sali fitness, jak również na zewnątrz, gdzie dynamiczna nawierzchnia ścieżek amortyzuje stawy skokowe biegaczy i daje niezwykły komfort spacerów. Olbrzymim atutem Pałacu jest zdrowa i zachwycająca gości kuchnia. Opracowane przez dietetyka i Szefa kuchni, indywidualnie dedykowane, zbilansowane menu - skutkuje intensywnym spalaniem tłuszczy.

 

Goście mają do dyspozycji szeroką ofertę masaży, strefę Wellness oraz seanse w komorze normobarycznej - dotleniająca (38% tlenu ) organizm terapia wzmacnia siły i umysł. Zalety komory to przede wszystkim zmniejszenie stanów zapalnych, spowolnienie procesów starzenia się organizmu, wzmocnienie układu odpornościowego i pomoc przy przewlekłym zmęczeniu. Komora znajduje się w Osielsku ok. 60 km od Pałacu Komierowo.

 

 

Ekskluzywna oferta

Pałac Komierowo to nie tylko 1000-letnia historia, bogate doświadczenie rodzinne i luksusowe wnętrza. To idealne miejsce na wyciszenie, poprawę kondycji i wzmocnienie energii. Położony niedaleko Bydgoszczy na skraju Borów Tucholskich Pałac, oczekuje gości wymagających, którzy chcą w krótkim czasie, w najwyższym standardzie i pod okiem specjalistów, zadbać o swoje zdrowie.

 

Komierowo to miejsce kameralne, łączące historię z nowoczesnym szykiem, otoczony 16 ha wielowiekowym parkiem i stawami Pałac - stanowi „perłę Krajny”. Obcowanie z naturą oraz indywidualne podejście do gości to wielki atut tego miejsca.

 

Podaruj sobie odrobinę luksusu!


Po niezapomnianym pobycie w Pałacu Komierowo, udacie się Państwo na ukochane stoki narciarskie ze zdwojoną sprawnością, w pełni przygotowani bez obaw o kontuzje - a wszystko po to, aby czerpać RADOŚĆ z nart!


Prognoza pogody - Komierowo


Odprawa

 • Rozpoczęcie odprawy 2 godz. przed wylotem.
 • Koniec odprawy 40 min. przed wylotem.

Bagaże

 • Bagaż podręczny do 10 kg mały - 1 sztuka, maksymalne wymiary: 40 x 30 x 20 cm
 • Bagaż rejestrowany do 20 kg - 1 sztuka, maksymalne wymiary: 149 x 119 x 171 cm
 • 1 para nart z kijkami lub snowboard w pokrowcu
 • Buty narciarskie muszą się mieścić w bagażu rejestrowanym. Nie mogą stanowić osobnego bagażu.
 • Przekroczenie limitów dotyczących bagażu wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat według taryfy przewoźnika - linie lotnicze www.wizzair.com


Infoski.pl to gwarancja najwyższego komfortu w podróży. Rozpocznij swoje wakacje jeszcze przed wejściem do samolotu.

Cena zawiera:

 • 7 noclegów
 • pełne wyżywienie
 • program treningowy Slim Fit Vit
 • dostęp do strefy wellness
 • poradę dietetyka

Cena nie zawiera:

 • masaże i dodatkowe zabiegi w strefie wellness
 • dojazdu i sesji w komorze normobarycznej od 120 PLN/2h/os.
 • ubezpieczeń, które można wykupić przy dokonywaniu rezerwacji

TERMINY TURNUSÓW:

26.09 - 03.10.2021 r.

17.10 - 24.10.2021 r.

Wyślij zapytanie:

info@infoski.pl
+48 (34) 351 33 03
+48 (34) 351 00 10
+48 (34) 351 00 08

Godziny pracy infolinii:
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 15:00
Sobota: nieczynne
Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.