Zima 2021/22 w przygotowaniu. Sprzedaż od 20.06.2021

Wyjazdy na narty w Alpy i Pireneje - Oferta Zima 2021/22 w przygotowaniu. Sprzedaż wyjazdów od 20.06.2021.

 

Czas powrotu na turystyczne szlaki przed nami !!!

Uprzejmie informujemy, że oferta wyjazdów narciarskich w sezonie zimowym 2021/22 dostępna będzie w sprzedaży od 20.06.2021. Po zimowych lockdownach planujemy powrót na stoki w Alpach i Pirenejach. W przygotowaniu podróże samolotem oraz z dojazdem własnym.

 

W Pirenejach - zapraszamy do Andory, gdzie nadchodzący sezon zimowy rozpoczynamy na Polskich Dniach w Andorze, które odbędą się w dniach 10 – 17.12.2021

W Alpach tradycyjnie zapraszamy do Włoch, Austrii i Szwajcarii - więcej informacji dotyczących wyjazdów narciarskich już niebawem.

 

Zanim nadejdzie zima czeka nas lato, cudowny odpoczynek i ucieczka od codzienności. Zapomnijmy o wszystkim i udajmy się nad Morze Śródziemne do Włoch, Chorwacji lub Hiszpanii. Piaszczyste plaże, śródziemnomorska kuchnia i relaks w blasku słońca. To się nam wszystkim po prostu należy. W sezonie letnim za przystępne ceny proponujemy wyjazdy samolotem na Sardynię, Teneryfę i Wybrzeże Costa Brava oraz z dojazdem własnym do Chorwacji.

 

Aby dobrze wypocząć można również miło spędzić czas w Polsce nad morzem w górach lub na Mazurach. Proponujemy szeroki wybór hoteli z wyżywieniem oraz apartamentów. Dobra lokalizacja, standard i cena. Z przyjemnością informujemy, że za nasze wyjazdy w Polsce honorujemy płatności bonem turystycznym. Zaplanuj wymarzony czas z dziećmi w jednym ze wspaniałych miejsc w naszym kraju. Aktualnie bony turystyczne ważne są do 31.03.2022. W związku z tym można je wykorzystać na naszą ofertę Lato 2021 (oferty w Polsce) oraz ofertę Zima 2022 (aktualnie w przygotowaniu). 

 

Nie czekaj rezerwuj już teraz!


Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl

Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!

Zamów także drukowany katalog InfoSki

Polityka prywatności.