Zima 2014/15 - zakończenie sezonu

Zima 2014/15 - zakończenie sezonu

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zorganizowanych przez nas wyjazdach narciarskich do Andory, Włoch i Szwajcarii.

 

 

Było nam niezwykle miło gościć Państwa podczas tegorocznych zimowych wakacji. Mamy nadzieję, że przeżyliście z nami niezapomniane chwile i Wasze zimowe przygody w Alpach i Pirenejach dostarczyły wszystkim uczestnikom wyjazdów niesamowitych przeżyć.

 

Uprzejmie informujemy, że oferta na kolejny sezon zimowy 2015/16 jest aktualnie w przygotowaniu i będzie dostępna w sprzedaży już od 22.06.2015. Postaramy się zorganizować Wasze wakacje jeszcze lepiej i wykorzystamy zdobyte doświadczenia tak, aby zapewnić Państwu wypoczynek na jeszcze wyższym poziomie.

 

Jeszcze raz dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Latem zapraszamy na wyjazdy rowerowe po najpiękniejszych trasach Europy. Rower to doskonała forma przygotowania fizycznego i podniesienia wydolności fizycznej.

 

Organizowane przez nas wyjazdy dostępne są na www.Bike2B.pl

INFOLINIA Infoski.pl +48 (34) 351 33 03
Facebook
YouTube

 dołącz do nas

Copyright 2012, Infoski.pl

Informacja: Aby nasza strona mogła poprawnie fukcjonować oraz zbierać dane statystyczne, domyślnie w Państwa przeglądarce internetowej zapisywanie są pliki cookies, którymi mogą Państwo zarządać w ustawienich tej przeglądarki.

Rozumiem - ukryj komunikat
Udostępnij przez:

Zapisz się na Newsletter InfoSki.pl


Informacje, promocje i last minute w Twojej skrzynce!


Na podany adres otrzymasz link potwierdzający.